Expelled

Alex Goyette

Brian Robbins

Josh Noyes

• kaylin

Náramná sranda tohle rozhodně není, protože hlavní postava je hovado, která si druhou šanci vyslouží tím, že někoho vydírá, ale pár vtipných momentů zde je, proto si myslím, že si to alespoň pár těch bodů zaslouží. Amorální hrdiny mám celkem rád, ale tohle je prostě sebestředné hovado, které si šanci nezaslouží.(13.7.2015)

Na polonezávislý, podivně (jako Pirát toto ale hodnotím kladně) distribuovaný snímek poměrně povedené. Sice jen další typický kousek z nekonečné řady komedií ze školního prostředí, ale šlo to. 70%(18.12.2014)

• Lovely.Bones

Ambiciózní projekt, ale nevyšlo to. Camerona Dallase znám a není mi sympatický. Hlavně skrze jeh kontroverzní videa, kde se nechová zrovna, jako ,,slušný mládenec". Ani nevím, proč jsem se na to díval. Asi jsem si to chtěl porovnat s I Hate MySelfie nebo Not Cool od Shanea Dawsona. První jmenovaný naprosto adoruji, jakožto dlouhodobý fanoušek Shanea, ale Not Cool bylo opravdu hodně not cool (tak jsem se o ten humor aspoň pokusil, ne?). Expelled je ovšem možná nejhorší ze všech. Hrozní herci, děj a některé scény naprosto nesmyslné a o technické stránce ani nechci psát. Prostě hrůza. Fanouškům se to možná líbit, ale jiank, podprůměrná komedie ze školního prostředí, kterou ještě navíc sráží Cameron v hlavní roli.(9.10.2015)

• Dm1tr1j

Strašne nešikovne odpísaný voľný deň Ferrisa Buellera....toto je doslova plagiátorstvo.(4.7.2016)

• beso74

Komédia pri ktorej som sa príliš nezasmial a popravde v druhej polovici filmu využil aj funkciu rýchlo pretáčania. Cameron Dallas má síce na nete niekoľkomiliónovú fanúšikovskú základňu, na mňa však rozhodne dojem nespravil. Jediným svetlým momentom je to neustále požmurkávania na diváka a snaha spraviť z neho komplica...(9.1.2015)

Popravdě, i když jsem čekal nějákou stupidní náctiletou komedii, tenhle film mě docela mile překvapil. Když vezmeme v úvahu že většina herců má opavdu jen zkušenosti z internetových končin, a tenhle film jim slouží víceméně jako mezník mezi internetem a filmem, na "amatéry" to není vůbec špatné. Každopádně, jelikož filmů s tématikou středoškolských průserů je hodně, ani tenhle se nejeví nějákou extrémní originalitou a splývá tak v cosi co si opravdu zaslouží být jen staženo a nebo na Netflixu. Tři hvězdičky za hodnocení, jedna za nápad s obsazením "vinerů".(28.2.2015)

Na to, jak jsem byla vůči tomuhle filmu skeptická, se mi vlastně líbil. Prvních 27 minut se táhlo snad hodinu, ale ve chvíli, kdy se dal děj do pohybu, jsem se smála víckrát a hlasitěji, než u kdejaké komedie.(9.4.2017)