Reklama

Reklama

Blood Soaked

  • USA Never Knows Best (neoficiální název)
Horor / Thriller
USA, 2014, 72 min

Režie:

Peter Grendle

Scénář:

Peter Grendle

Hrají:

Lauren Myers, Adolf Hitler (a.z.)

Recenze (5)

George Stobbart odpad!

všechny recenze uživatele

Lesbičky sa hašteria s nacistkami v unudenej, amatérskej a nezvládnutej srajde, ktorá by to chcela uhrať na nový grindhouse. Fokin´šit. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Snímek „Blood Soaked“ je velká amatéřina a bohužel to tentokrát nemá nic pozitivního, co by šlo na snímku vyzdvihnout. Nezaujme vás děj, nezaujmou vás herci, nezaujme vás ani jeden nápad. Nacisti jsou zde trestuhodně nevyužiti, navíc budete mít pocit, že je snímek zbytečně dlouhý, a to vlastně ani tak dlouhý není. Věnujte čas raději něčemu jinému než takovému filmu. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tenhle film unikl jen o vlásek tomu abych nedal horší hodnocení a do teď při tom co píšu sám nevím jestli dím 1 nebo 2*. Film je to udělaný zajímavě ale je tak stupidní až jsem se sám divil jestli to myslí vážně. Za prvé lesbické téma je naprosto stupidní na tomhle filmu, lesby mám rád v pornu a ne v hororu. Tady jsou opravdu špatné jak herci tak jejich keci o tom jak jim nikdo neporozumí. Pak se sice film lehce vytáhne od doby co unesou jednu z holek a snaží se z ní udělat nacistickou zombie lesbu. Já sám vidím že z tohohle tématu šlo udělat zatraceně dobré béčko ale to by režisér a scénárista musely mít aspoň trochu talentu. ()

beso74 odpad!

všechny recenze uživatele

Úplná demencia, obyvateľky z ostrova Lesbos versus nemŕtvi vojaci nastávajúcej Štvrtej ríše, ktorých sa snaží vytvoriť dvojica pomätených nacistiek. Hrozné, čo všetko sa tvári ako flm.... ()

Zajímavosti (1)

  • Celý film bol natočený za 6 dní. (beso74)

Reklama

Reklama