poster

Scream Queens (TV seriál)

Komedie / Horor / Mysteriózní

USA, 2015 - 2016, 16 h 38 min (Minutáž: 23x45 min)

Scénář:

Ryan Murphy, Ian Brennan

Hudba:

Mac Quayle

Hrají:

Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer, Skyler Samuels, Abigail Breslin, Billie Lourd, Diego Boneta, Lea Michele, Glen Powell, John Stamos, Taylor Lautner, Kirstie Alley, Ariana Grande (herec, a.z.), Oliver Hudson, Nasim Pedrad (herec, a.z.), Niecy Nash, James Earl, Nick Jonas (herec, a.z.), Lucien Laviscount, Breezy Eslin, Jeanna Han (herec, a.z.), Whitney Meyer, Lisa Ann Walter, Chelsea Ricketts, Roger Bart, Charisma Carpenter, Evan Paley (herec, a.z.), Aaron Rhodes, Austin Rhodes, Zachary Bostrom, Jim Klock, Jan Hoag (herec, a.z.), Anna Margaret, Chad Michael Murray, Scott Gulino, McKaley Miller, Tiffany Forest, Anna Grace Barlow, Gracie Gillam, Brianne Howey, Deneen Tyler, Andrea Vittoria Alvarado, Jessica Honsinger, Jessica Gillio, Devin Posey, Will Koberg, Tavi Gevinson, Philip Casnoff, Riley Schmidt, Mary Risener, Rachele Brooke Smith, Patrick Schwarzenegger, Alan Thicke, Julia Duffy, Faith Prince, Gary Grubbs, Anwan Glover, Chelsea Zhang, Wallace Langham, Jean Louisa Kelly, Steven Culp, Kenneth Kynt Bryan, Dan Hildebrand, Michael Siberry, Lara Grice, Chris Angerdina, Kamille McCuin, Martin Bats Bradford, Jerry O'Connell (herec, a.z.), Cecily Strong, Trilby Glover (herec, a.z.), Laura Bell Bundy, Jill Johnson, Colton Haynes, Kevin Bigley, Brian Baumgartner, Cheri Oteri, Tina Grimm, Jennifer Aspen, Jessy Hughes, Dacia Fernandez, Kara Royster, Jamie Bernstein, Elton LeBlanc, GiGi Erneta, Angela Oh, John McConnell, Carol Sutton, Nazeema Bartek, Mary Birdsong, August Emerson, Amy Okuda, Bill Oberst Jr., Brooke Shields, Tory N. Thompson, Ajay Mehta, Hawn Tran, Skylar Gasper, Abbie Gayle, Ivar Brogger
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • Rosaviva
    ****

    U Ryana Murphyho nikdy nevíte, čeho se vám dostane. Jednou je to Glee, jednou je to AHS. A Scream Queens jsou tak něco mezi. "Horror" spolu s absurdním humorem z Glee a bandou unisono ječících holek. Sympatické, a místy i hvězdné, obsazení sedne hned od začátku. Vůbec netuším pro jakou cílovou skupinu byl tenhle projekt stvořen, ale já do ní očividně patřím. Upřímně řečeno, takhle jsem se už dlouho nepobavila, kam se na to hrabou sitcomy. Absurdní hlášky a pitomé scény se na nás valí ze všech stran a já si vlastně nemám na co stěžovat. V každém díle je horda mrtvol, ještě víc vtipů a zároveň se u toho nenudíte, protože se snažíte uhodnout, kdo je vlastně ten Red Devil, který po všech jde. Dávám 4* a jsem zvědavá jestli (a o čem) bude další řada.(10.12.2015)

  • hansel97
    ***

    Po prvních dvou epizodách jsem nadšený! Nedokážu se rozhnout, zda je lepší tohle nebo Scream od MTV. Komediální stránka tomuhle dodává naprosto jiný rozměr, po horové to za Screamem zaostává, ale je to výborné. Ryan Murphy nezklamal, obsazení je na jedničku a smrti jsou naprosto skvěle vymyšlené, většina z nich velmi hravá a i ty jsou dělané vtvipně, což je prostě super. O zvraty a tajemství jako v PLL taky není nouze už po 2 dílech. Líbí se mi, že více zabíjejí a těším se neuvěřitelně, co přijde dál.(23.9.2015)

  • MikyAff
    ****

    Pilot - Páni, páni, páni! Takhle nabušenej pilot jsem dlouho neviděla. Že hned v prvním díle se toho stane už tolik jsem opravdu nečekala a proto je to natolik příjemné překvapení! Doufám, že si to udrží minimálně takovou úroveň, ale kdyby se to postupně nějakým způsobem zlepšovalo, nejsem vůbec proti. Scéna s textováním s vrahem byla dost vtipně podaná. Až mi mrzí, že by se určitě nějaký takový slepice našly, které by místo útěku radši daly status na twitter. Herci jsou skvěle obsazení, obzvlášť Emma Roberts která je pro potvoru jako stvořená, a člověk honem neví komu zatím fandit. Těším se na další díly. 1.série Příjemná změna oproti vážným seriálům. Právě ty nejbláznivější postavy jsou nejlépe zahrané a tou úplně nejlepší je Denise Hemphill. U každé její scény jsem se bavila a i když nic neříkala, člověk byl rád, že tam je. Všeobecně se jedná o seriál, který není třeba brát příliš vážně a je spíš pro vypnutí a oddech. Finálové odkrytí vraha bylo vlastně tak čekané, že to někdo až nečekal. I tak jsem ráda, jak to nakonec skončilo a další série bych se nebránila, i když jako jednohubka by to taky nebylo špatný.(26.9.2015)

  • S.Quentin QUALE
    **

    Seriál, kde hlavními postavami jsou rozmalený krávy s kýblem paštiky na xichtě. "That closet is the most pleasures in my life!!! It's like second vagina to me... " Skvělý, fakt super. Nechci se zamýšlet nad tím, kdo je cílovkou takové břečky, ale já to teda nejsem. Jsou dvě hvězdičky, kvůli kterým má smysl se na to aspoň kouknout. První je Emma Roberts, jež je neskutečně hot i přes to, že její postavě chybí už jen dialogy typu "búúúúúú". Druhým důvodem jsou sice řídce vysázené, ale docela dobré gagy. PS: Je docela výkon, že jsem vydržel 4 díly, pochybuju o tom, že to někdy dokoukám. 40%(18.10.2015)

  • MareT.
    ****

    Jeden z nejocekavanejsich serialu sezony! Po seriozne branem televiznim Vriskotu tu je tahle silenost od tvurcu AHS a ja tleskam. Nejdrive jsem si nebyl jisty, ale nekolikrat me to dostalo do kolen. Ty dialogy jsou opravdu extrem (v dobrem slova smyslu), obsazeni paradni a hlavne se mi to dostalo pod kuzi! Super, ale ma to hoodne specifickou cilovku! Coz jsem u serialu, ktery neni na kabelovce, dlouho nevidel. Tak doufejme v dobry scenar, krvave "chasing scene", prekvapivy konec a velkou sledovanost at se treba dockame i vriskajich kraloven na druhou:) Zbytek dojmu az po skonceni posledniho dilu(24.9.2015)

  • - Skutečné jméno Chanel číslo 3 (Billie Lourd) je Sadie Swenson. Skutečné jméno Chanel číslo pět (Abigail Breslin) je Libby Putney. (Kacitr)

  • - Spoiler: Chanel číslo 2 (Ariana Grande) původně měla v seriálu vydržet delší dobu, ovšem Ariana nakonec měla příliš práce se svou hudbení kariérou a poprosila tvůrce, aby její postava zemřela dříve, což se také stalo. (hansel97)

  • - Herečky Emma Roberts a Lea Michele, ktoré sú s režisérom Ryanom Murphym veľmi dobré kamarátky, mu počas natáčania často písali správy, v ktorých ho žiadali o to, aby im prezradil, kto je vrahom. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace