Reklama

Reklama

Hmyzáci

(festivalový název)
  • Německo Stung (více)
Trailer

Obsahy(1)

Zahradní slavnost v rodinné vile plyne poklidným tempem a číšník Paul by se raději věnoval své šéfové, než aby obsluhoval znuděné hosty a poslouchal dechovkové odrhovačky. O večerní zábavu se postarají obří zmutované vosy, které mají pod vedením hmyzí matky jediný cíl, ovládnout svět! (MFF Karlovy Vary)

Videa (1)

Trailer

Recenze (43)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Od přerostlých zmutovaných vos by nějakou atmosféru čekal jenom magor, ale že na svých křídlech nepřinesou ani špetku napětí nebo zábavy, to je už blbá vizitka i pro béčko z hmyzí říše. Stung je navíc až dětsky naivní, přiblblý a hrdě se k tomu hlásí. Jak jinak si vysvětlit, že pár vteřin po bodnutí malou vosou z vás vyleze téměř dvoumetrová svině s obřím žihadlem a neukojitelnou touhou najít to správné tělo pro matku - larvu. Jediným argumentem k tomu, aby jste s Hmyzáky strávili čas, jsou celkem povedené "old school" masky. To je asi tak všechno. CGI totiž zase patří do kategorie fujky fujky. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Plusem je rychlý spád, krátká stopáž, slušné efekty a je to i lehce brutální. ale nic, co by mě zvedlo ze sedačky, či nutilo mě si rvát vlasy nadšením. Mínusem je, že to místy příliš nefunguje, atmosféra nic moc, postavy jsou ukradené a komediální prvky chybí taktéž , ale jako jednohubka je to stravitelné, hmyzích hororů je jako šafránu. 60% ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Príjemná hororová komédia s romantickou zápletkou. Postavy v tomto filme sú velmi sympatické, v prvom rade hlavná dvojica. Naozaj mi bolo lúto každého, kto vo filme zomrel. Bolo trochu nefér, že väčšina hostí zostala na dvore a zmutovaný hmyz ich dostal, ale tak stáva sa to. Chlapec s osou na pleci bol tiež pôsobivý. Celkovo vyzerali osy dobre a ich královná bola fakt velkolepá. Škoda je, že lietajúce kravy nedostali viac priestoru. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

„Film“ zejména pro ty, jímž někdy deflorovala čelní lalok obří gumová vosa, jako vystřižená z drasťáků Karla Zemana. „Film“, který je schopen strčit do kapsy i tu nejzrůdnější osmdesátkovou hmyzí sračku. Kásting se konal na smetišti druhořadých amerických neherců, v klidu nenechali hnít ani dávno mrtvého Bišopa a až obskurní preciznost a logika scénáře svědčí o tom, že pokud prostě někdo dobře kouří, můžou mu jednou zfilmovat i zdravotní kartu od psychiatra. Měl jsem vždy za to, že u komedie by se měl člověk smát / u hororů bát / a u romantiky plakat (nebo honit), nicméně tady mi zbyly jen oči pro pláč, porucha erekce a podivná pachuť v hubě, která se dostaví vždy, pokud devadesát minut sledujete mimořádně škaredého downa, jak se lízáním snaží opravit integrovaný obvod. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Mlhavá Věc, kde první housle hraje pár z oblasti cateringu a hormonálně nestabilní vosy o velikosti pterodaktyla. Jediné, co Stung odlišuje od klasických animal-attack sraček jsou obstojné triky a charisma androida Bishopa, jinak se to vleče jak nihilismus trubce Vilíka a i když lze pozorovat jakous takous snahu o odlehčení, člověk zažije srandy jak u anafylaktického šoku.. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (4)

  • Lance Henriksen (Caruthers) pracoval na filmu jeden týden. Kromě toho přišel Henriksen s nápadem udělat z Carutherse alkoholika. (hladass)
  • Úvodní scéna s Paulem (Matt O'Leary) a Julií (Jessica Cook), jak jedou k zámku, nebyla ve scénáři. Na natáčení této dodatečné scény museli být O'Leary a Cook převezeni zpět do Německa. (hladass)

Reklama

Reklama