poster

Heelreo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  힐러

 • anglický

  Healer

Drama / Mysteriózní / Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2014, 20x60 min

 • Tyckin
  ****

  Po seznamovacím začátku mne seriál opravdu velmi rychle chytl a zaujal, zejména co se týče příběhu to vypadalo opravdu poutavě. Herecké výkony kvalitní, postavy sympatické, akce nechybí, humor povedený, OST pro potřeby sledování naprosto postačující. Zcela na místě je zde jistá paralela se Supermanem – náš roztomilý Léčitel zde prožívá prakticky totožnou úlohu a situaci, snad jen s tím rozdílem, že nepochází z jiné planety :-) Bohužel někdy v třetince seriálu mnohé díly začnou postrádat spád, náboj a napětí, romantiky začne být trošku příliš a ani humorná část se nedostaví, zkrátka chybí poutavější obsah. Pak zase přijde díl jež zaujme, takže o nudě se rozhodně mluvit nedá. Po velmi slibném začátku jsem tedy doufal v trochu hutnější a špinavější pozadí příběhu, tohle dílo se v něm ale zase tak extrémně nevyžívá a nezřídka se od dané tématiky odpoutá k leckdy nudnější romantice a neatraktivním částem dění. Tudíž nedokázalo mne to zaujmout tolik jako třebas tématicky podobný seriál Sangeo (Shark) s neodolatelnou Son Ye-jin. 85%(6.7.2017)

 • Pethushka
  *****

  Také se podělím svým nadšeným komentářem, ve kterém rozhodně nebudu šetřit chválou. Co se týká příběhu, ten byl poutavý a jedinečný od samého začátku. S klidem můžu říct, že se mi Healer dostal pod kůži už po několika minutách. Famózní choreografie akčních scén (zejména to běhání po střechách) doladěná skvělým hudebním doprovodem byla pastvou pro oči i pro uši. Jestli tam byly nějaké kiksy či nesrovnalosti, já o nich (naštěstí) nevím. Jelikož byly téměř všechny postavy zajímavě napsané i zahrané, na nudu taky nebyl čas. Chang Wook v roli Healera mi doslova a do písmene vyrazil dech. S otevřenou pustou jsem žrala každý jeho pohyb a rozplývala se nad tím, jak moc nadaný a všestranný je. A i když jsem ho viděla hrát poprvé, ihned se zařadil mezi mé oblíbence. Jeho postava byla vynikající, úžasná... prostě nejlepší. Hlavní hrdinka mi taky dokonale sedla. Nebyla hloupá, nebyla hysterka, minimálně brečela a hlavně se sama nepouštěla do záchranářských akcí, které by všechno stejně jen zhoršily. Zkrátka mi dělala jenom a jenom radost. O nic slabší nebyl ani Yoo Ji Tae v roli Moon Hoa a Do Ji Won v roli ženy Kim Moon Shika. A tu úplně nejlepší jsem si nechala na konec. Ano, totální jedničkou pro mě byla Kim Mi Kyung jako hackerka. Tahle postava je doslova zážitek. Stejně jako celý seriál. Kam se hrabe City hunter... 5*(25.2.2015)

 • HoneyBunny
  ****

  Jeden z nejlepších seriálů, které jsem viděla za poslední dobu. Zkrátka si mě zaháčkoval, hlavně díky přístupu tvůrců, kteří dokážou kompetentně vyprávět komplikovaný příběh míchající romantiku, novinářský thriller a akci. Hrdinové jsou sympatičtí, chápete jejich motivace a fandíte jim. Romantická linka je citlivě a pomalu rozpracovaná a ústřední dvojice má výbornou chemii. A navíc Chang-wook Ji je krásný chlap, který zvládá emoční scény i akci. A propos - akce. Na televizní seriál je skvělá, ať už se jedná o parkour, ruční souboje nebo automobilové honičky. A linka s politickým/novinářským thrillerem je taky dostatečně zajímavá a zamotaná, aby udržela pozornost. Velká spokojenost a jednoznačné doporučení.(14.12.2016)

 • Zelilu007
  *****

  Co by JK dělalo bez svých CCTV?... Healer i Bong Soo byly neuvěřitelně příjemné postavy, na které jsem se moc těšila vždy, když vtrhly na scénu. Na tomto seriálu se mi líbilo hodně věcí. Vyjmenovat je, by bylo na dlouhé psaní. Tak to sfouknu jednoduše tak, že každá postava v tomto seriálu byla důležitá a i kdyby nebyla, já jsem si jí zamilovala. Zpracování je po srovnávání se City Hunterem, kde jde tedy o něco trochu jiného, o hodně lepší. Co se týče příběhu, kamery, charakterů a hlavně herců (řekněme si na rovinu, jejich hraní je velice dobré), protože rozbrečet mne a držet 20 hodin u obrazovky je velice nesnadná záležitost.!(10.8.2015)

 • Zíza
  ****

  Překvapivě dobrý seriál. Dobrým z něj pro mě především udělala hlavní hrdinka, ne, že by Min-young Park hrála převratně, ale měla silný charakter, nerozčilovala se, ani nehysterčila nad všemi maličkostmi a opravdu se chovala jako racionálně uvažující člověk (až jsem málem zaplakala blahem). Navíc se nenechala porazit svou slabostí. Prosím vás, takových hrdinek v korejských seriálech víc! Obešlo se to bez všech těch plačtivých a vyděračských scén. Tam, kde by snad jiní scénáristé nechali žárlit Healerovu pomocnici kvůli hrdince a tím i způsobili nějaký malér, tady se tomu vyhnuli, všichni táhli za jeden provaz a byli schopní. Je sice fakt, že občas z gaunerů udělali až moc velké hlupáky (tím myslím pochopy), ale hlavní záporáci nebyli hloupí a navíc někteří měli i svědomí. Nic nebylo černobílé, zároveň nic nebylo vyhnáno přes únosnou mez. Je sice fakt, že mě sem tam seriál nebavil úplně 100%, ale na nic jiného si snad ani stěžovat nemůžu. Mimořádně i vedlejší postavy mě bavily a zajímaly. Ačkoliv moc dobře chápu, že by to snad nemuselo někoho bavit, protože se zase nejede tak moc rychlým tempem, ale díky tomu se mi zdá, že všechno mělo své místo a správné načasování. Přiznám se, že mě seriál opravdu překvapil, až zaskočil, protože takhle dobře napsané postavy jsem už hodně dlouho neviděla (naposledy tedy v That's okay, it's Love, ale tam přece jen šlo o něco trochu jiného a nezdá se mi nejvhodnější to srovnávat). Takže pokud máte chuť na trochu akčnější reportáže, přiměřeně romantiky a humoru (a jste ochotní přimhouřit oči nad některými „nepřirozenostmi“), mrkněte. Přeloženo.(11.2.2015)

 • - Hlavní hrdinka má na stěně plakát Oriany Fallaci (1929-2006), která jako novinářka a politická aktivistka byla několikrát postřelena a v ohrožení života. Proslula nekompromisní islamofobií. Byla první italskou válečnou ženou-korespondentkou, od války ve Vietnamu přinášela zprávy z většiny světových konfliktů. Při rozhovorech jednala se svým protějškem jako se sebou rovným. Henry Kissinger později označil rozhovor s ní jako nejkatastrofálnější komunikaci, kterou kdy s novinářem vedl. Jako jediná žena-novinářka dělala rozhovor s ajatolláhem Chomejním (v průběhu rozhovoru ho označila za tyrana). Byla ateistkou a těžký kuřák. Zemřela na rakovinu plic. (Jirka_Šč)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace