Tajné životy - Série 1 (série)

Slovensko, 2015, 12 h 32 min (Minutáž: 54–60 min)

Peter Kelíšek

Jan Maxián

Zuzana Mauréry, Szidi Tobias, Judita Hansman, Anna Šišková, Gabriela Marcinková, Vanessa Šarköziová, Vladimír Kobielský, Peter Kočiš, Ondřej Daniš, Vladimír Jedľovský, František Kovár, Jarmila Hittnerová, Anikó Vargová, Lenka Košická, Elena Kolek Spaskov, Tereza Kočišová, Krištof Zachar, Rebeka Poláková, Martin Horňák, Kristína Farkašová-Tormová, Dárius Kočí, Kristína Greppelová, Adela Mojžišová, Martin Hindy, Silvia Barčíková, Leopold Haverl, Oľga Solárová, Juraj Rašla, Dagmar Bruckmayerová, Naďa Uličná, Ivan Krúpa, Jozef Švoňavský, Jozef Domonkoš, Martin Nahálka, Ján Greššo, Jozef Kapec, Adrián Guľa, Anna Javorková, Božidara Turzonovová, Peter Trník, Petra Langová, Ladislav Kočan, Jan Polak, Martina Tomanová, Matej Ďurica, Mária Hulecová, Richard Adámek, Johanka Kňazúrová, Alex Vitáloš, Jarka Fodorová, Jakub Anda, Matej Anda, Júlia Lehotová, Lukáš Špaček, Branislav Branecký, Anna Čonková, Ľubica Augustínová, Jaroslav Kyseľ, Zdeněk Bogdan, Karin Olasová, Ľubica Očková, Iveta Kožková, Ema Fajnorová, Nina Aleksič, Arina Mokrá, Lucia Vráblicová, Marián Mitaš, Iveta Bučková, Mário Zeumer, Oldo Hlaváček, Michal Monček, Mária Breinerová-Mačáková, Barbara Kelišková, Katarína Mrázová, Tibor Vokoun, Stanislav Staško, Ján Gallovič, Jana Bugalová-Daňová, Lucia Fričová, Roman Pomajbo, Marián Andrísek, Maja Velšicová, Dana Košická, Peter Gábor, Lena Košická, Róbert Laurinec, Jana Segešová, Přemysl Boublík, Zuzana Skopálová, Peter Sklár, Karol Trnka, Naďa Vladárová, Vladimír Oktávec, Dana Matúšová, Vanda Tureková - Cinkotová, Emília Došeková, Daniela Kuffelová, Martin Anda, Ľuboš Radošovský

Komentáře uživatelů k sérii (4)

V titulcích (všech třinácti dílů) série uvedeno: rok výroby 2014.(23.6.2017)

Trochu pomalejší rozjezd a poněkud uspěchaný happyend, ale i přesto seriál stojí za vidění. Věšlo se do něj hodně zajímavých životních příběhů.(17.7.2019)

Po všech těch kriminálkách a vztahových seriálech je tento tematicky velkým osvěžením. Proč tenhle seriál považuju za jeden z nejlepších slovenských seriálů? 1) námět - azylák a mozaika osudů týraných žen 2) fantastická Zuzana Mauréry jako ředitelka 3)spousta linií, ale skvěle propojené a jako celek to šlape od začátku do konce 4) různorodé postavy skvěle zahrané - ředitelka Mauréry - nejen jako šéfka azyláku, ale i její soukromá linka je solidní, Judita Hansman - dcera kterou odkopl otec zmanipulovaný ošetřovatelkou - zoufalá, beznadějná linie , Anna Šišková - manželka, která je v iracionálním kruhu mlácení manželem, utěkem do azyláku a návrat a odpuštění manželovi - linie irutující, pro normálního člověka nepochopitelná, Vanessa Šarkoziová - nevěsta na útěku prodaná cikánskému baronovi, sympatická linie, která nemá jako jedna z mála tragický konec a nakonec Gabriela Marcinková - oběť psychomanžela skvělého Petera Kočiše. Znal jsem Marcinkovou z Doktora Martina, kde se mi moc nelíbila, ale tady jako křehká,ale silná oběť s nádhernýma velkýma posmutnělýma očima mne dostala. A to nemluvím o tom, že to zahrála skvěle.(31.12.2017)

80%(3.9.2018)