poster

Innocents, Les

Drama

Francie, 1987, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • garmon
    **

    Zatím můj nejslabší Techiné. Pryč bylo tempo, přesnost úhybu k jinému žánru, pryč byla až na závěrečnou scénu manýristická kamera (spíš v ní bylo vidět pár chybek), pryč byla atmosféra - přišel jsem si chvílemi jako ve venezuelské telenovele. Nevinní jsou filmem velmi francouzským ve smyslu špatného Truffauta a pokleslé Vardové, Resnaise anebo i Rivetta. Philippe Sarde obšlehl hudební téma z 18. století a točil ho pořád dokola, i režie mi přišla taková, jakoby to už Techiné chtěl mít z krku. Vždycky se mi v takových chvílích vybaví režiséři typu naší Chytilové, která bojovala, aby mohla natočit dva filmy za desetiletí - holt Francie je bohatší...(19.2.2019)

  • MacGuffin
    **

    O: Les innocents, F 1987; R: André Téchiné D: Sandrine Bonnaire (Jeanne); Jean-Claude Brialy (Klotz); Simon de La Brosse (Stéphane); Stéphane Onfroy (Alain); Abdel (Abdellatif) Kechiche (Said)(8.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace