Večer plný hvězd (TV pořad)

Komedie / Hudební

Česko, 2014, 67 min

• otík

Silvestrovská nuda úplně stejná jako před dvěma roky ve stejném pořadu - http://www.csfd.cz/film/331265-vecer-plny-hvezd/. Jen snad ještě o stupínek horší. Zase jsem po deseti minutách usínal, zase ono šílené studio se světelnými efekty ala koncert Míši Davida, naprosto stupidní scénka Hámy s Wehrenbergem, bohužel také špatný výstup jindy spolehlivého Jablonského ala Miloš jsem dobrý prezident Zeman, pár naprosto neuvěřitelně špatných písniček, solidní snad jen Elán a Havelka. Perlou je neskutečně nezáživná Kostková. Fakt hrůza, která nemá na veřejnoprávní televizi co dělat. PS: takových pořadů natočila TV Nova už před patnácti lety spousty(2.1.2015)

• Olík

"Tradáááááááááá......velevážené dámy a ctění pánové, výstřih Terezy Kostkové má tu čest Vám představit jako tradičně nevtipné Aleše Hámu a Jakuba Wehrenberga, Vojtkův ABBA masakr motorovou pilou, megashow Richarda "jde to se mnou z kopce" Nedvěda, mimo mísu se ocitnuvšího Bangu a jeho CDroomy a další čelní představitelé czech-bramboračka showbusinessu". Suverénně nejslabší část jinak celkem zdařilého silvestrovského bloku na ČT1.(6.1.2015)

• ForGump

Solidně se rozjíždějící pořad, kdy zpívala Ewa Farna, jenž tedy zpívá skvěle, poté relativně vtipná scénka dvojice Háma+Wehrenberg a Ondřej Havelka s Melody Makers. Jenže pak přišel Richard Nedvěd, nepříliš vtipný Knor, neuvěřitelně nesmyslní Gipsy.cz, falešně pějící Ruml a vše završilo vykopání Heleny Vondráčkové s finálem v podobě jakési ukázky muzikálu Saturday Night Fever. V konečném součtu to je jako každý rok, chvílemi se najde něco málo dobrého, ale většinou se to spíše nepovede a je to na passy, pane redaktore. 1,5* zaokrouhlené při ukápnuté slze nad dnešní zábavou, neboť Chart Show to je teprve dno, nahoru.(1.1.2015)

• castor

Tak jsem to pro tentokrát „oslavil“ v kruhu rodinném, a částečně i s pomocí zapnuté televize. Asi stárnu. Nebo blbnu. Nestárne však podprůměrná televizní zábava, které se prostě nechce do důchodu. Většina silvestrovských programů nezavadila o vtip nebo o nápad. Tady alespoň náznak něčeho byl, ale výpadek elektrické energie by byl i tak na místě.(2.1.2015)

• whenry

Jedna hvězda za finále, které obstaral Jan Kříž a company Divadla Kalich se skvělým muzikálem Horečka sobotní noci... To ostatní byla jen přehlídka trapnosti a zoufalství, kterým provázela neuvěřitelně nadhodnocená moderátorka Kostková...(5.1.2015)