poster

Rendel

 • USA

  Rendel: Dark Vengeance

Akční / Krimi / Fantasy

Finsko, 2017, 105 min

Režie:

Jesse Haaja

Kamera:

Tero Saikkonen

Hudba:

Tiko Lasola

Hrají:

Kristofer Gummerus, Matti Onnismaa, Bianca Bradey, Alina Tomnikov, Rami Rusinen, Marko 'Beltzer' Pesonen, Renne Korppila, Aake Kalliala, Johnny Vivash, Michael Majalahti, Reino Nordin, Tero Salenius, Sami Huhtala, Minna Nevanoja, Minttu Tamski, Roosamaria Mäkinen, Anu Palevaara, Enni Ojutkangas, Jesse Haaja, Ari Karhunen, Anton Jokikunnas, Hannele Taurovaara, Janne Turkki, Teemu Karvonen, Esa Haverinen, Ville Kiljunen, Juha-Matti Halonen, Markku Olkkonen, Tuomas Hautamäki, Marko Karvonen, Nina Suokko, Pete Niemelä, Toivo Rolser, Noora Kuusela, Antti Kalmeenoja, Arto Rantakokko, Tanja Arffman, Joni Pekkala, Tuomo Meriläinen, Valtteri Tenkanen, Olli Heikkinen, Jussi Hopiavuori, Jonna Keränen, Aki Partanen, Timo Juntunen, Jeremias Yli-Kortesniemi, Maarit Tartia-Kallio, Mikko Asunta, Mikko Härkönen, Fanni Pekkala, Mari Kaaresvirta, Kristina Karjalainen, Ville Komulainen, Toni Tesarczyk, Jaana Komulainen-Lepistö, Samuli Tenkanen, Kalle Sulalampi, Marko Tolonen, Hannu Korhonen, Timo Kleemola, Zaani, Sheila Shah, Michael Hall
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  *

  Tak těžkopádnou akci jsem už dlouho neviděl.Nejvíc pobavilo,jak hlavní postava alias Rendel neustále dopadal do pokleku.Trapas.(28.4.2020)

 • Wancohoff
  **

  Audiovizual a vzhlad hlavneho hrdinu by usiel, bohuzial dejom ma to vobec nebavilo. daredevil krizeny s batmanom... 35%(30.6.2018)

 • iXtr3m3
  *

  Neskutočný čajíček. Vizuál by nebol od veci, dokonca antihrdina vyzeral fajn, ale absencia príbehu, amatérskosť, chýbajúci budget atď., to pochovali. Dávam jednu hviezdu za skvelé zábery dažďa na maske hlavnej postavy. Toť vsjo.(30.6.2018)

 • Morholt
  ***

  Rozpačitý pokus o finského Punishera. Pokud jde o masku hlavního hrdiny, tak nemám co vytknout. Spíš naopak. Akční stránka věci měla sice svoje rezervy, ale učený z nebe nespadl, takže ani tady není důvod k přehnané kritice. Líbivý byl i vizuál. Problém je, že tady mělo jít o klasickou revenge rubačku a s tím se tvůrci nechtěli smířit, takže jednoduchý děj rozmělňovali různými zbytečnostmi a chtěli z filmu udělat něco, čím nemohl být. Není to úplně marné, ale na víc jak průměr to nestačí. 50%(31.8.2018)

 • Kushina
  **

  Takový trošku trapný pokus zkusit zkombinovat Batmana a Punishera do jednoho filmu, akorát málo brutální a při určitém zjištění toho, že tvrdý nesmrtelný zabiják je vlastně nějaký účetní, co nikdy nedržel v ruce zbraň, tak jsem se musel smát. Kdybych přešel tenhle fakt, tak další trapná věc, že hlavní záporák zabíjel vlastní lidi jako by to byly prasata na porážku a nakonec i svého otce, kterého mohl zabít už dávno, no prostě mad. Jediný dobrý zvrat, že ta krásná Tauriel, která mi tam absolutně neseděla vlastně byla jen výplod jeho choré mysli, kterou si vytvořilo při té smutné události. Takže prostě bylo to přeplácané a nedomyšlené. 45%(9.11.2018)

 • - Natáčelo se ve finských městech Helsinky, Tampere, Jyväskylä, Mikkeli a Savonlinna. (Cheeker)