Komentáře uživatelů k filmu (671)

 • johnsnow
  *****

  Fuguovi ide karta. Mňa osobne ani raz tento režisér nesklamal a dovolím si povedať, že na pár chýb je aj tento film jedno veľké žúžo. Skvelý herci, obzvlášť Pratt a ten indián ma bavili ale všetci sú fajn, akurát záporák možno trochu nevýrazný. Akcia skvelá s množstvom zabitých a parádnymi prestrelkami. Veru ja som spokojný ale dávam na vedomie, že originál som nevidel keďže jediný western pred rokom 2000 ktorý som videl je séria o Winetuovi. Takže možno aj to je dôvod hodnotenia.(4.3.2018)

 • AloeB
  **

  To se takhle sejdou černej, tlusťoch, mexičan, číňan, mongol, Chris Pratt a ženská. Ano, toto je začátek vtipu a ten jeden velký vtip byl celý tento film. Kde se prostě sedm náhodných hrdinů sejde aby zachránili Rose Creek a postříleli zde tlupu banditů. Voilà, to je prosím vše. Žádné výrazné prokreslení, nic co by zaujalo, kromě krásného vizuálu westernu, který ale padá na městečku, na které při dnešních možnostech mohli vynaložit víc. Postavy postrádají na charakteru, ten je obvykle jen načrtnut a nevyužit, navíc je založen na tradičním vnímání oněch národností/ras/pohlaví, takže tu máme indiánského snipera s lukem, čínského vrhače nožů, silnou nezávislou ženu, tlustého drsňáka, Chrise Pratta a podobné stereotypy na zaplnění rasových kvót. Prostě stejně jako příběh jen šablony a nic. Za mne samotného mne zaujalo jen pár scén, které ale film neudělají dobrým. Ztracený potenciál, nic víc.(8.6.2018)

 • Honza__St.
  odpad!

  Další nesmyslný remake, opět skomírající na mor politické korektnosti a multikulti, takže byť v době westernů byli černoši pořád otroci (ke konci už "jen" negři a opice) a Asiaty by jste spočítali na prstech obou rukou, tak tady samozřejmě musí být jedni z hlavních hrdinů. Jediné štěstí, že původní film rovnou nezakázali jako rasistický a xenofobní...aspoň zatím.(1.7.2018)

 • Ziral
  odpad!

  Ubohost dnešní kinematografie. Padouši vždy umírají v saltech a okamžitě !!! Prostřílení klaďasové vždy vedou různé debaty, je vidět, že těla jsou různá, možná by toto zjištění bylo zajímavé pro anatomy.(20.8.2018)

 • Beliel
  ***

  Rozporuplné pocity. Na jednu stranu to člověk nesmí srovnávat s původním filmem, ale jak toho dosáhnout? Samozřejmě ve filmu byla akce, byly tam emoce atd...Jenže pak si člověk řekne, proč krucinál složili sedm statečných z černocha, asiata, indiána, mexikánce a samozřejmě se zbraně musela chopit i ženská! Proč? Opravdu to je alfa a omega všech amerických filmů obsadit všechny rasy na světě, aby se neřeklo...Tohle mi tu prostě nesedí! Pokud to však má scenárista nařízené, pak asi není jiná cesta, ale mě se tahle cesta hluboce nelíbí...(21.8.2018)

 • kudryj
  ****

  Multi kulti veselice, aneb mějme se všichni rádi.... Na druhou stranu odstranímelin negerskoasijskorudošskou milici, je to slušná kulometoprdel.....(23.8.2018)

 • panfilmu
  ****

  Sorry, ale prostě lepší než ta původní utahaná srágora, to je jen můj názor, nikomu ho necpu, dost akce a žádná hluchá místa. Ano film, je multirasová slátanina aby bylo vše gendrově vyrovnané, ale chvála Aláhovi, že ZATÍM NIKOHO NENAPADLO VRAZIT TAM SEDM FEMINISTEK. Ale i to se může stát.(17.9.2018)

 • pds
  **

  Záverečná prestrelka dobrá, ale na dobrý celý film je to zúfalo málo. Ale hlavne, aby tam boli zastúpené všetky farby.... 40%(8.10.2018)

 • TwilightAC
  **

  Ach. Zápletka na 5 minut, děj neexistuje, příprava na bitku 5 minut, x dlouhých minut bitka, srdceryvný finále a alá ta řeč na konci potvrdila moje váhání. Ani rádoby chtivně si zachraňující hlášky neuspěly a spíš byly tak nelehce úsměvné, ne vtipné. Vzhledem k obsazení jsem čekala větší pecku, ač akčnost nechyběla.. ale ...hrajeme si pohádku na efetky a (ne)epičnost a nezajímá vás, že zpracování je jako vaření bramboru. Bohužel, tady to rozvařily a na závěr přesolili. 37%(23.11.2018)

 • BigJohn02
  ***

  Tak se nám Fuqua pustil do westernu. Nechybí jeho oblíbený Denzel Washington ani tupý ksicht Ethana Hawka, chybí jen krev - tu Fuqua zřejmě spotřeboval, když s Butlerem kydlili Bílý dům. Příběh víceméně opakuje jak Kurosawův originál, tak slavnou Sturgesovu verzi, jediné, co přináší, je osobní Chisolmova vendetta vůči hlavnímu hajzlovi Boguovi, který ale bohužel působí jako záporák dost sterilně. Sedmička je multikulturně obsazena a zbraně se chopí po vzoru Vávrových husitů i žena. Celé je to celkem působivé a kdyby neexistovaly původní verze, asi by to byla docela pecka.(1.12.2018)

 • pornohavo
  ***

  Vydarený remake slávneho filmu ktorý som mal vždy rád, aj keď musím konštatovať že atmosféru originálu to nemá. Pekný film o statočných ľuďoch so srdcom. 70 %(14.4.2019)

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace