Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mít čtrnáct není jednoduché, ani když vše kolem vás je v normálu. Do toho má však Maikův život daleko. Dysfunkční rodina a zjevná neoblíbenost mezi spolužáky jej předurčuje k tomu, aby do třídy právě dorazivší nový žák skončil v lavici právě s ním. Může být něco horšího? Snad jen to, když vás Tatjana, nejvíc sexy holka ve třídě, nepozve na narozeninovou párty. A letní dovolená? Ta je jeho bohatým a nezainteresovaným rodičům jedno. Prostě nuda a šeď. Tedy až do chvíle, kdy se objeví nový chlapec ‚Tschick'. Díky němu se Maik nakonec dostane i na párty Tatjany. Jejich odchod z oslavy neprojde úplně bez povšimnutí a Maik si uvědomí, že Tschickovou silnou stránkou je to, jak se chová. Oba si padnou do oka a vydávají se na výlet v kradeném autě. Maikovi tak nejlepší léto jeho života přinese nejen nového kamaráda, ale změní navždy jeho život. Kdo by čekal padesát let? (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (5)

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Je to kontroverzní umělá rentgenologie o německém mládí. Komedie ale zahřeje na srdci a některé situace jsou zábavné, takže si dovedu představit, že dětští diváci když film končí chtějí přídavek. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Tématicky akoby Fatih Akin nadväzoval na svoj film V červenci. Lenže zatiaľ čo tam fungovalo všetko, tu nefunguje skoro nič. Nebolo to ani zaujímavé, ani vtipné. A ak by som vopred nevedel, kto je režisér, z mdlého rukopisu filmu na to neprídem. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama