Muž hledá ženu (TV seriál)

Man Seeking Woman

Komedie

USA, 2015 - 2017, 11 h (Minutáž: 30x22 min)

Předloha:

Simon Rich (kniha)

Jay Baruchel, Eric André, Britt Lower, Robin Duke, Mark McKinney, Maya Erskine, Katie Findlay, Rosa Salazar, Jeff Pangman, Ennis Esmer, Jessica Lowe, Cole Escola, Julie White, Mark Moses, Ramona Young, Emily Hampshire, Minka Kelly, Brandon Ludwig, Jim Piddock, Clara Pasieka, Lukas Penar, Pascal Langdale, Eric Woolfe, Brittany Johnson, Jason DeRosse, Brian Paul, Victor Chiu, Rebecca Liddiard, George Tchortov, Brett Gelman, Martin Roach, Vanessa Bayer, James Adomian, Amish Patel, Sadie Munroe, Rebecca Drysdale, Bill Hader, Michael Hogan, Tim Heidecker, Sarah Silverman, Maria Thayer, Jorma Taccone, Fred Armisen, Jon Daly, Chris Ratz, Miles Fisher, Billy West, Stephen R. Hart, Carrie Brownstein, Matt Lucas, Josh Meyers, Natalie Krill, Sarah Gadon, Jonathan Keltz, Jacob Neayem, Kalinka Petrie, Liane Balaban, Josh Robert Thompson, Bill Lake, Alys Crocker, Robin Givens, Jesse Camacho, Brittany Drisdelle, Michael Patrick O'Brien, Callum Keith Rennie, Michelle Arvizu, Carrie-Anne Moss, Tzi Ma, Scott Thompson, Rachel Goldenberg, Cecily Strong, Rachel Dratch, Tim Robinson, Bobby Moynihan, Dan Bakkedahl, Kathryn Greenwood, Paul Campbell, Caroline Palmer, Michael Benyaer, Zack Pearlman, John Billingsley, Jim Annan, Daniel DeSanto, Peter Gallagher, Bruce McCulloch, Marty Adams, Richard Kind, Alejandro Ampudia, Johnie Chase, Ivan Sherry, Meghan Allen, Louis Di Bianco, Rosalina Lee, Pat Mastroianni, Marc Evan Jackson, Alice Moran, Maya Eshet, Anna Konkle, Jerry Rector, Oliver Becker, Burl Moseley, Ali Hassan

Je vidět, jak tu seriál sbírá extrémní hodnocení z obou stran škály. Já se připojím k té pozitivní. Jelikož je mi v době sledování stejně jako hlavnímu hrdinovi a zažívám i podobné situace, tak se v něm celkem vidím a ten typ humoru, který seriál předvádí plně chápu. Season 2: Stejně fajn, jako ta první.(21.3.2015)

1. série: Man Seeking Woman je v dnešní komediální nabídce opravdovým úkazem. Jedni si ho díky svému bizarnímu stylu zamilují a budou žrát tvůrce za to, s jakým tempem a nápaditostí ze sebe stačí sypat šílené metafory na vztahové peripetie. Ti druzí ho pak odstřelí za až příliš velkou dávku meta humoru, jenž jim nepřijde vtipný a nedává vlastně vůbec smysl. A obě skupiny mají svým způsobem pravdu. Tohle vám buď sedne, nebo nikoliv. Pokud se ale necháte tvůrci ukecat, naservírují vám neskutečně svěží, originální a ujetou jízdu, jež v komediálním seriálu nemá obdoby. Škoda nevyrovnanosti některých epizod a faktu, že ne s každou nápaditou scénkou míří tvůrci do černého. 70%(12.4.2015)

// Je sice hezký, koukat na ten seriál teď, když už mi je 24 a většinu podobných situací mám za sebou (včetně rande s trollem, mezinárodním textwatchem a cestováním v čase ke svému mladšímu já) ...nicméně, KDE SAKRA BYL, KDYŽ MI BYLO OSMNÁCT, A PŘESNĚ TAKOVOU PREVENCI JSEM POTŘEBOVAL! 1. řada - 8/10(6.1.2017)

[První dvě série] Pokud chodíte na čsfd tak často a pravidelně jako já, je snad i celkem pravděpodobné, že patříme do stejné kategorie - upřímně, mám problém s normálními vztahy, nad vším příliš přemýšlím a rozhodně se cítím na všechno sám. Podívejte se na Man Seeking Woman páč jsem netušil, že někdo (kromě občasného Apatowa) dokáže mladé genraci mluvit ze vztahové duše tak třefně jako právě tvůrci tohoto seriálu (sakra, vždyť já už dříve naivně razil "nice guy law"). Jo a také je to celkem vtipné a nikde jinde asi neuvidíte proslulého komika v roli penisové japonské chobotnice a ježíše v rozpětí několika mála epizod. První a druhá sezóna 90%(20.6.2016)

Dalo by sa polemizovať, či je to najlepšia výpoveď o vzťahoch a všetkému okolo toho za posledných neviem koľko rokov, tak neuveriteľne pravdivá, situáciami "pripadá mi to ako" privedenými k životu a proste celkovo geniálne napísaná a nekonečne absurdna. No dostalo ma to neskutočne a už teraz je to pre mňa kultová televízna záležitosť. A Jay je do tej typológie strašne dobre obsadený.(25.1.2016)