Reklama

Reklama

Muž hledá ženu

(seriál)
  • USA Man Seeking Woman
Komedie
USA, (2015–2017), 11 h (Minutáž: 22 min)

Předloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Allen Simpson

Hrají:

Jay Baruchel, Eric André, Britt Lower, Robin Duke, Mark McKinney, Maya Erskine, Katie Findlay, Rosa Salazar, Jeff Pangman, Ennis Esmer, Jessica Lowe (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Roztomilý a surrealistický pohled na životně důležité souvislosti randění. Seriál MUŽ HLEDÁ ŽENU sleduje příběhy JOSHE GREENBERGA (Jay Baruchel) a jeho nekonečnou, fantaskní cestu za láskou. Josh se na ní potácí mezi rychlovkami na jednu noc, bolestivým rozchody, schůzkami naslepo s podivnými existencemi, cestováním v čase, sexem s vetřelci, smrtí a japonskou obludou jménem Tanaka, která nápadně připomíná penis. (TV Prima)

(více)

Recenze (37)

rockyt 

všechny recenze uživatele

Takže tu máme další serial kde zoufalý chudáček, trapáček a chudinka nedokáže navázat kontakt s opačným pohlavím. Výborně, to se zase nasmějeme. "Podívejte jsem chudáček, neumím promluvit na ženskou" HAHAHAHAHAHA!!!!! Bože to byl srandy kopec fakt! Dal jsem tomu seriálu šanci kvůli zdejším referencím a tomu, že měl serial obsahovat absurdní humor. Ok absurdní humor zde opravdu je. Ale doufal jsem spíš v absurdní ve stylu žhavých výstřelů a ne "Dáme tam první debilitu, která mě napadne". Pro mě velké zklamání. PS: nemám rád Jaye Baruchela, tady jsem si to jenom potvrdil. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Po pilotu nejde hodnotit jinak než plným počtem. Totálně ujetá wtf věc. Jestli někomu přišel šílený Wilfred, tak tohle kope ještě daleko šílenější ligu. Jestli to udrží tuhle metaforicko/satirickou parádu do konce, budu sledovat dál. I vhledem k Baruchelovi to střeleností není uplně nepodobné Apokalypse v Hollywoodu. Simon Rich, scénárista Saturday Night Live musel jet při psaní na tvrdém matroši. :-) 10/10 ()

Reklama

HAL 

všechny recenze uživatele

Rezchod, a návrat do reálného světa po něm. Největší standard v sitcomovém světě. A tady se to klišé jen tak klidně proletí červí dírou na úplně opačnou stranu vesmíru, tam, kde vládne zcela mimozemský humor, a ono klišé je tam nejobjevnější příběh ze všech. Doslovná sonda do duše normálního polonerda. Sonda do VAŠÍ duše. Psychedelie. Zběsilost. Genialita. ()

Henk123 

všechny recenze uživatele

Zrovna zde mě mrzí, že seriál tohoto charakteru si neudržel svojí úroveň jako v počátečních dílech. Začalo to opravdu na 5 hvězd a skončilo na dvou a docela to zamrzí, jelikož tohle mi zde na světě chybělo, něco pro nás zkrachovalé, drogami nasáté, duševně zdevastované, schizofreně postihlé a masturbací posedlé jedince. Ačkoliv je to pro prostého člověka bez daru, jímž je vada na duši, jež tě vyčleňuje ze stádovitosti, bizarní a hloupé, tak v každém díle se ukrývají každodenní patálie, které nás provázejí na naší životní pouti. ()

Yoda sama 

všechny recenze uživatele

Dalo by sa polemizovať, či je to najlepšia výpoveď o vzťahoch a všetkému okolo toho za posledných neviem koľko rokov, tak neuveriteľne pravdivá, situáciami "pripadá mi to ako" privedenými k životu a proste celkovo geniálne napísaná a nekonečne absurdna. No dostalo ma to neskutočne a už teraz je to pre mňa kultová televízna záležitosť. A Jay je do tej typológie strašne dobre obsadený. ()

Galerie (177)

Reklama

Reklama