Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký film Whitney dokumentuje médii ostře sledovaný vztah kultovní zpěvačky, herečky a modelky Whitney Houstonové a zpěváka a textaře Bobbyho Browna od okamžiku, kdy se na samém vrcholu slávy poprvé setkali, až po jejich zásnuby a bouřlivé manželství. Hvězdný pár byl však od začátku do konce sužován celou řadou problémů. Musel se potýkat s ohromujícími výdělky a důsledky slávy a bohatství, které mu přinesl raketový vzestup Houstonové, jenž je oba brzy zastínil. (HBO Europe)

(více)

Recenze (34)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Životopisné filmy stojí primárně na silných hercích a hlavní herečka v tomto filmu byla příšerná a ani trochu nedokázala osobnost Whitney Houston vystihnout. Ale jinak zde nefunguje vůbec nic a i režie nedokázala z filmu vytřískat nic jiného než nezajímavé drama o bouřlivém vztahu legendární zpěvačky. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Můžeš dostat kluka z ghetta, ale ghetto z něj nedostaneš." Manželství Whitney a Bobbyho bylo příkladné - ona si pravidelně pudrovala nos kokainem a on zase neuměl udržet penis v garáži. To nemohlo dopadnout špatně. Já jsem tedy vděčný za to, že se nekonalo nějaké velké drama a že se snímek zaměřil spíše na ta lepší léta kariér obou manželů. Za mne se na to tedy celkem dalo koukat, i když jsem své uši hudbou Bobbyho Browna dosud nikdy netýral, ale první dvě alba Whitney Houston jsem kdysi občas vložil do gramofonu a tak jsem si celkem rád zavzpomínal na tu dobu. ()

Reklama

troufalka 

všechny recenze uživatele

Myslím, že fanoušci Whitney Houston si raději pustí Osobního strážce a dojedou to nějakými DVD. Nelze očekávat, že slavné jméno automaticky znamená velké třežby a uznání filmových znalců. Opak bývá často pravdou. Dle mého soudu nebyl dobrý tah vybrat pouze úsek jejího života. Skuteční fanoušci znají její život mnohem detalněji než běžný divák, takže budou zklamaní. Nevím, jestli film nějak potěší běžné diváky. ()

eileen

všechny recenze uživatele

Film jsem nedokoukala, takže ho nebudu hodnotit, jen sem musím napsat, že na Whitney mě velmi zajímal její život a hlavně tvorba do doby, než potkala Bobby Browna, od té doby to vše s ní šlo jen a jen z kopce, takže mě hodně mrzí, že Angela Bassett natočila zrovna jen tu etapu jejího života, která už nestála za nic. Doufám, že to někdo v budoucnu napraví. Navíc hlavní představitelka mi absolutně tady nesedla - velké zklamání. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale kýčovitější film už jsem dlouho neviděl. Ta romance je tu podána tak neskutečně hloupě a sladkobolně, že jsem ani na chvíli neměl pocit, že by to mohla být Whitney Houston. Možná až na momenty, kdy se zpívalo. Ten vztah ale je podán tak neskutečně naivně, nejen proto, že ona naivní očividně byla, ale i z hlediska filmařského. Vadilo mi se na to koukat, jak to bylo hloupé. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama