Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeorgeCross
  *

  Dabing úplně na h...o!(3.2.2017)

 • slunicko2
  ***

  Cyklus povídek propojených osobou dealera trávy. Weed, čili trávu, dealuje sympatický no-name-man panoptiku rozličných postav a postaviček dnešního Brooklynu a Manhattanu. Vhodné pro fandy amerického způsobu života, krátkých povídek a samozřejmě voňavé marihuany.(20.10.2016)

 • boogieman
  *****

  Skvelá situačná komika založená na zaujímavých charakteroch a situáciach. Na websériu veľmi silné produkčné hodnoty, kvalitný ne/herci, dobrá hudba, super kamera. Diely majú často famóznu pointu. Evidentne je na tomto seriály aj niečo odžité. Druhá séria, ale aj niektoré časti z prvej neraz balancujú na tenkej hrane komiky a drámy reálneho života - podobne ako napríklad Louie. Jedna z najlepších vecí čo som videl v poslednej dobe. Po odkúpení websérie HBO, seriál nestráca dych a prináša fantastické diely, ktoré sa dajú bez pochýb zaradiť do zlatého fondu súčasnej televízie. Paráda.(10.4.2015)

 • BrkosOv
  *

  První díl s klamal. Nejenže to není komedie, ale spíš life drama. Tak 2 min necenzurované gay porno které nijak nesouviselo z dějem ledaže by to měla být skrytá reklama na appku kterou dotyčný použil na seznámení mě totálně odradila od dalších dílů.(26.9.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Velmi povedená záležitost, kterou mi nezbývá, než doporučit. Uvolněná atmosféra, spousta trávy a hlavně skoro každý den potkáte různé lidi ve všemožných, ale naprosto uvěřitelných situací. Jestli to tak půjde dál, asi brzo zvednu do plných.(4.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace