Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  *****

  Velmi povedená záležitost, kterou mi nezbývá, než doporučit. Uvolněná atmosféra, spousta trávy a hlavně skoro každý den potkáte různé lidi ve všemožných, ale naprosto uvěřitelných situací. Jestli to tak půjde dál, asi brzo zvednu do plných... což se také později stalo. Nutno říct, že naprosto zaslouženě.(4.2.2018)

 • Nebešťan
  *****

  Zelení Bakaláři.(8.10.2018)

 • WillBlake
  *****

  High Maintenance > všechny současné inteligentní seriály z prostředí New-Yorku, které uznávám, včetně Girls a Broad City(11.12.2018)

 • slunicko2
  ***

  Cyklus povídek propojených osobou dealera trávy. Weed, čili trávu, dealuje sympatický no-name-man panoptiku rozličných postav a postaviček dnešního Brooklynu a Manhattanu. Vhodné pro fandy amerického způsobu života, krátkých povídek a samozřejmě voňavé marihuany.(20.10.2016)

 • boogieman
  *****

  Skvelá situačná komika založená na zaujímavých charakteroch a situáciach. Na websériu veľmi silné produkčné hodnoty, kvalitný ne/herci, dobrá hudba, super kamera. Diely majú často famóznu pointu. Evidentne je na tomto seriály aj niečo odžité. Druhá séria, ale aj niektoré časti z prvej neraz balancujú na tenkej hrane komiky a drámy reálneho života - podobne ako napríklad Louie. Jedna z najlepších vecí čo som videl v poslednej dobe. Po odkúpení websérie HBO, seriál nestráca dych a prináša fantastické diely, ktoré sa dajú bez pochýb zaradiť do zlatého fondu súčasnej televízie. Paráda.(10.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace