Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Případ OJ Simpsona je přidělen soudci Lancemu Itovi, který prohlásí, že tento proces musí být naprosto čistý. Bob Shapiro svolá tým, pro který je nyní prioritou složení poroty. Shapiro se stále ale kloní k tomu, že proces nevyhrají a chtěl by jít na dohodu. Ostatní obhájci jsou proti. Chris Darden zjistí, že podle důkazů chtěl OJ zmizet do Mexika a na Bahamy, kde měl objednané ubytování. Pro nedostatek času však zástupce okresního prokurátora Marcia Clarková tuto linii vyšetřování opustí. Darden upozorní Marciu, že obhájce Johnnie Cochran je oblíbený, že bojuje za svou komunitu a mluví jako kazatel. Podle průzkumů veřejného mínění se většina veřejnosti vyjadřuje ve prospěch OJ a Cochrana. Žalobkyni Marciu lidé rádi nemají. Při vyjádření k obžalobě OJ prohlásí před soudem, že je stoprocentně nevinný. Soud vybírá porotu z devíti set lidí. Johnnie Cochran jde za OJ do vězení. Slíbí mu, že ho dostanou ven. Povzbudí ho tím, že přizná, že mu OJ dodal energii a inspiraci v jeho osobní krizi. Lee Bailey se zeptá Shapira, kolik mu zaplatí za jeho právnické služby. Shapiro mu odpoví, že v týmu obhájců je pro bono. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (5)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"You're a man who loves people, who people love right back. You're a man who loves people, who people love right back. That's you. You're a fighter. You're a runner. And when you get knocked down, I need you to pop right back up like you know you can and keep going, because this right here, this right here, O.J. Simpson, is the run of your life." ()

Yokolobuna 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Razantní zlepšení. Jen ten O. J. v podání Gooding Jr. je naprostý krok vedle. I když pomineme, že se O. J. chová vyloženě jako malé děcko, pořád je plače, je naprosto nesamostatný a všichni mu lezou do prdele, což v konečném součtu nemůžu posoudit, reálnou předlohu neznám (i když mi k němu i na základě, filmů interview a fotek tento obraz stejně vůbec nesedí), působí Cuba jako by mu do reálného O. J. Simpsona scházelo půl metru a půl metráku. Naprosto nepochopitelné obsazení. Naprosto se na roli nehodí a hraje prapodivně. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama