A hra se pomalu rozjíždí. Dle mého věcného názoru nejlíp hraje Travolta - a to zrovna on hraje nafoukánýho právnickýho debila. Ta role mu fakticky sluší.(18.9.2017)

V Dream Teamu se to začíná přiostřovat. Kamarádka Nicole napovídá zajímavé věci a ten konec ten je parádní 82 / 100(20.3.2016)

Razantní zlepšení. Jen ten O. J. v podání Gooding Jr. je naprostý krok vedle. I když pomineme, že se O. J. chová vyloženě jako malé děcko, pořád je plače, je naprosto nesamostatný a všichni mu lezou do prdele, což v konečném součtu nemůžu posoudit, reálnou předlohu neznám (i když mi k němu i na základě, filmů interview a fotek tento obraz stejně vůbec nesedí), působí Cuba jako by mu do reálného O. J. Simpsona scházelo půl metru a půl metráku. Naprosto nepochopitelné obsazení. Naprosto se na roli nehodí a hraje prapodivně.(12.4.2018)

Konečně začíná pořádná právničina. Další díly zřejmě budou pořádný závar v soudní síni. Čtyřka definitivně přesvědčuje. Nutnost dokoukat do finále.(20.5.2018)