Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Konečně málo postavy kolem které se to celé točí a hodně právničiny a výtečně na tělo napsaných dialogů a soudních pasáží. Suprová konverzačka, jak z prvotřídního áčkového Hollywoodu.(28.5.2018)

 • snebka
  ****

  Teď už to není tolik o O.J. jako o soudním řízení a jak to vlastně všechno dopadne. Trochu mi to připomíná Philladelphii 85/100(20.3.2016)

 • Loki_Six
  *****

  "But when they say "Mayor of Brentwood," I know what they mean when they're saying that. I want you to know I never left anybody behind, Johnnie. I did what I had the right to do. I manifested myself out of a messed up situation. And don't think there weren't people back from where I came from hanging onto the back of my shirts the whole time with their hand out, trying to get me to drag them up, too. But it don't work like that. You got to get it on your own. Nobody can do it for you. And I ain't never apologizing for buying a beautiful house in a beautiful neighborhood. A neighborhood where you don't have people coming over the wall, trying to get at me, take what I earned. I ain't never apologizing for that. Do you hear me?"(13.2.2020)