Skvělý, velice emotivní díl zaměřený na soudkyni Marcii Clark. Výborná epizoda ! 90 / 100(23.3.2016)

Emocionálne jeden z najsilnejších dielov roku 2016. Vďaka skvelému scenáru a hlavne výbornej Sarah Paulson.(2.5.2016)

Mám rád, když je v dramatu čemu já říkám "omáčka". Tím myslím, že pokud se děje nějaká událost, v tomto případě soudní proces, řeší se nejen samotná událost, ale také její dopad a vliv na okolí a postavy. Proto byla tahle epizoda tak kvalitní. Marcia Clarke pomalu získává moje sympatie - přímo šnečí rychlostí.(19.9.2017)

Zajímavá epizoda z pohledu hlavní žalobkyně, relativně křehké ženy ve světě nekompromisních advokátů těžkého mužského kalibru. Působivé zpracování jejího vnímaní situace, emocionálních pohnutek i psychické nestability, stejně tak jako síly bojovat a nevzdávat se. Vynikající herecký výkon a netradiční, ale velmi zajímavý příspěvek do epizodní skládačky.(30.5.2018)