American Crime Story (TV seriál)

Krimi / Drama / Životopisný

USA, 2016–2018, 42–60 min

Mac Quayle

Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson, Darren Criss, John Travolta, Courtney B. Vance, Penélope Cruz, Selma Blair, David Schwimmer, Édgar Ramírez, Sterling K. Brown, Ricky Martin, Connie Britton, Jordana Brewster, Kenneth Choi, Angie Patterson, Chris Bauer, Ken Lerner, Joanna Adler, Michael McGrady, Stina Lundberg, Bruce Greenwood, Nathan Lane, Billy Magnussen, Ron Roggé, Keesha Sharp, Ashlee Füss, Billy Dec, Dale Godboldo, Arriane Alexander, Romy Rosemont, Christian Clemenson, Garrett M. Brown, Cheryl Ladd, Steven Pasquale, Leonard Roberts, Malcolm-Jamal Warner, Christiann Castellanos, Ethan Flower, China Jesusita Shavers, Kwame Patterson, Michael Nardelli, Sam Sarpong, Evan Handler, Larry King, Rob Morrow, Nick Baga, Kelly Pendygraft, Joseph Siravo, Susan Beaubian, Patrick Labyorteaux, Bonita Friedericy, Iris Almario, Suzanne Gutierrez, Rick Otto, Dijon Talton, Kevin Scott Allen, Nelson Cragg, Tyler Poelle, Vincent M. Biscione, Megan Kathleen Duffy, Robert Morse, Judith McConnell, Tracy Fraim, Andrew Patrick Ralston, Marguerite Moreau, Daniel Robbins, Ricky Harris, Jessica Blair Herman, Rick Chambers, Rio Hackford, Jessica J. Stowes, Cocoa Brown, Tom Beyer, Roger Rignack, Greg Collins, Rocky McMurray, India Dupré, Laura Vallejo, Amiée Conn, Nikki Howard, Alma Martinez, Tayler Buck, Finn Wittrock, Max Greenfield, Nico Evers-Swindell, Annaleigh Ashford, Paul Hansen Kim, Walter Addison, Angel Parker, Luke Albright, Will Chase, Brett Edwards, Mike Farrell, Jay R. Ferguson, Cody Fern, Christine Horne, Judith Light, Charles Maceo, Cathy Moriarty, Dascha Polanco, Lavinia Postolache, Robert Catrini, Frantz Durand, Ric Maddox, Valeri Ross, Bee-Be Smith, Peggy Blow, José Zúñiga, Carlos E. Campos, Alex Fernandez, Jack Armstrong, Chandra Michaels, Aimee Mann, Michael Shamus Wiles, Razaaq Adoti, Sophie von Haselberg, Daniel Hagen, Caryn Richman, Delpaneaux Wills, Pablo Espinosa, Tara Summers, Glen Baggerly, Jerry O'Donnell, Andrew Constantini, Michael Nouri, Morgan Lester, Todd Waring, Paul Schneider, Molly Price, Doug Haley, Nadia Lanfranconi, Joe Adler, Isa Briones, Francesca Fanti, Edward Singletary, Van Epperson, David Saucedo, Brice Williams, Cullen Douglas, Charles Howerton, Dion Basco, Gabriela Fresquez, Clint Culp, Roy Abramsohn, Tiffany Daniels, Chris Conner, June Carryl, Joey Stromberg, David H. Lawrence XVII, Jamison Haase, Jack Stehlin, Mel Fair, Tye White, Carmen Hayward, Khotan Fernandez, Jenna Willis, Jeris Poindexter, Jon Jon Briones, Caleb Foote, Nicolas Bechtel, Angela Elayne Gibbs, Kelsey Griswold, Alberto Isaac, Jennifer Birmingham Lee, Casey Adams, John Lacy

Komentáře uživatele ChArLeNe k tomuto TV seriálu

Zaujímavé spracovanie, síce často nudné, nezáživné. Za mňa 5* za hudbu a herecké výkony Penélope Cruz, Édgar Ramirez a Darren Criss. Život Cunanana a pátranie po tom, ako sa z neho stal sériový vrah je dobrým náhľadom do medziľudských vzťahov, rodinné zázemie a ako tie vzťahy vplývajú na psychiku človeka, na mienku o sebe samom, na prejav lásky, na prejav hnevu, na jeho činy, na jeho budúcnosť, na to, či bude slušný človek s úspešným životom alebo ho to psychicky zloží a svoje emócie prejaví negatívnym spôsobom. Avšak, nevieme do akej mieri sa scény so seriálovým Cunananom zhodujú so skutočným Cunananom. Ikeď je zaujímavé sa dozvedieť o vrahovi, tak som čakala, že séria bude viac zameraná na Versaceho, lenže celá séria je o jeho vrahovi a jeho vraždách. A pravdu povediac, raz pozrieť mi to stačilo.(19.11.2018)