poster

Bimileun eobda

 • Jižní Korea

  비밀은 없다

 • anglický

  The Truth Beneath

 • anglický

  House Full Of Happiness

  (pracovní název)

Drama / Thriller

Jižní Korea, 2016, 102 min

 • Tyckin
  ****

  Tak úvod byl poněkud nudnější a člověk měl co dělat, aby se v té haldě jmen vůbec vyznal, ale postupně se to hezky rozjelo do celkem zajímavého thrilleru na téma ztráty dcery, politické kampaně, špíny jež se kolem toho točí, ale zejména zjištění o tom, co vlastně ona dívka byla zač a jaký žila život. Son Ye-jin je jako obvykle velmi působivá, zejména rozčílit se umí vážně solidně :-) Závěr pak nabízí velmi hutnou atmosféru a nejedno překvapení...(6.10.2018)

 • Pethushka
  ****

  Na rozdíl od většiny mě film bavil od začátku. Přišlo mi jen, že měl dvě různé tváře. Jednu, normální, a tu druhou, která mi až tak nesedla, a přišla mi lehce pomatená. Tím myslím třeba ten zvláštní rituál někde uprostřed filmu a další "umělecké" prvky a scény, které se dle mého názoru moc nepovedly. Každopádně finální rozuzlení mě doslova šokovalo a film u mě posunulo minimálně o úroveň výš. 4*(7.10.2018)

 • LangiJ
  **

  Jé, jak tohle mě nebavilo. Nic extra jsem nečekala, protože mě to podle reportáže moc nezaujalo, ale kvůli Son Ye-jin jsem to přeci jen zkusila. No a ani ta to bohužel nezachránila, vůbec se mi do tý role nehodila. Film mě nedokázal vtáhnout do děje, místy to bylo zbytečně moc uřvaný a ukřičený a i když to nebylo zas tak dlouhý, nudila jsem se. Potenciál to mělo, téma a závěrečný rozuzlení bylo zajímavý, ale forma zpracování se mi prostě nelíbila.(27.10.2016)

 • Pedross800
  ****

  BOŽSKÁ RULEZZZ!!! Jo tak asi do půlky je to dost divně vyprávěno a trošku jsem se nechytal, ale každou minutou se to pak projasňovalo, začalo zapadávat do sebe a nabíralo na obrátkách i atmoška docela houstla a co miluju, člověk si mohl kebulu namáhat, kdo to tak asi bude až nakonec......celkem překvápko :) no ale co nebylo divný a ani nemohlo být,, to byl výkon Božské, naprosto perfektní..... tuhle roli si Yejinka dokonale užívala, ty její občasné hysterické výstupy to bylo něco, skoro z ní šel strach a věřil sem jí to. Škoda toho rozpačitého rozjezdu, tohle mohla být naprosto neskutečná pecka, ale i tak dobrý.(3.10.2018)

 • lioncel
  ****

  Na začátku možná lehce zmatené /?/, divák musí být plně soustředěný, jinak bude trochu tápat .. jak ale děj nabírá obrátky, neustále se objevují nové otázky a nová podezření .. atmosféra viditelně houstne .. od potvrzení oné tragické skutečnosti to jde až k úplnému finále už jen neustále nahoru .. a hůře se dýchá .. pointa je opravdu zdařilá, celý příběh dostal jasné a srozumitelné kontury, smysl .. závěr filmu (celý příběh) se mi moc líbil .. i ta melodie a závěrečný song ...(3.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace