Komentáře uživatelů k TV pořadu (16)

Hodnotím zatím pouze na dojmu z jednoho dílu, který mně opravdu zajímal, a to z dílu o Wohnoutech. Spoustu zajímavých faktů, koncert bez střihu a super kapela.(2.6.2016)

Výborný pořad, naposledy jsem viděl famózní Priessnitz. To je ta kapela, co ji nepokrytě vykrádají Chinaski, ale nikdy lepší stejně nebudou. Vrátil jsem se do začátků kapely, kdy vyšla z kořenů gothického rocku, který pak v horách přetavila k obrazu svému. Těším se moc na novou desku!(23.6.2016)

Podobnej pořad mi v TéVé chyběl, přeci jen na takové Noci s Andělem nebo na Ladí neladí či na Na plný pecky jsem vyrostl a povídání o muzice si vždycky moc užíval. Kombo je zatím posledním z řady obdobných pořadů a jde na to dobře (umístit ho na Art je taky fajne nápad). Bohužel se mi zdá, že v dnešní době už něco takového lidi moc nebaví. Ale tvůrcům držím pěsti, byť Pavel Kučera je pozér už od časů Ladí neladí a od té doby se očividně nic nezměnilo :-) (hodnocení za díly s Vypsanou fiXou a Wohnouty, zkusím dohledat nějaké další části).(5.2.2017)

Proč jsou tak úspěšní? mají dobré neotřelé nápady, jsou lidští :) pracovití - neustále na sobě pracují, zlepšují se, dělají to srdcem, odlišují se, mají vizi, jsou pokorní, mají kolem sebe šikovné a schopné lidi ...(7.1.2016)

Velmi zdařilý hudební pořad obsahující nejen jednotlivá koncertní vystoupení v takřka plné délce, ale i zajímavé rozhovory. Zejména z rozprav se členy kapel se člověk i opravdu dost dozví. Každopádně těžko nějak blíže hodnotit, protože subjektivní kvalita jednotlivých dílů se samozřejmě odvíjí od hudebních preferencích každého diváka. Já osobně oceňuji zařazení dílů se skupinami Vypsaná fiXa, Wohnout a Tata Bojs, jenž patří mezi mé oblíbence z tuzemské hudební scény.(7.11.2015)

Richard Krajčo a Kryštof. Medvídkoidní 38letý Richard Krajčo v těsných džínách předvádí pohodu, profesionalitu a inteligentní mainstream. Většinu textů i hudby si píše sám nebo ve spolupráci s dalšími členy kapely. Abych nezapomněl, Krajčo je také výborný herec, deset let byl členem činohry Národního divadla. 4*.__________ Ondřej Ruml zpívá Jaroslava Ježka. Zjazzování Ježkových melodií se mi líbí u některých více, u jiných méně, jak už to tak bývá. Nelze upřít že odlišná instrumentace dává vyniknout dalším tvářím této české klasiky, někdy i takovým, na jaké asi tvůrce sám asi ani nepomyslel (Život je jen náhoda). Ačkoli nejsem zvláštním milovníkem jazzu, u obrazovky jsem vydržel a docela si pěkný a zajímavý koncert vychutnal. Největší podíl na mé spokojenosti mají samozřejmě geniální písničky, ale i Ondřej Ruml a Matej Benko Quintet odvedli svoje. Čím déle koncert trval, tím se mi líbil víc. 3* 11.7.2018.(2.6.2018)

Kryštof třikrát jinak ****,Tak jsem si konečně poslechl Baumaxu ač litvínovák , neznal jsem hmm....(7.1.2016)

Viděno: Hentai Corporation, Tata Bojs, Zrni, Vypsaná Fixa, PSH, Prago Union.(4.6.2015)

Vynikající koncept prokládání živého záznamu s rozhovory, případně obrazy z kapelní rutiny. Záznamy pak často vznikají v zajímavých prostorách, malých nezávislých klubech, přírodních amfiteátrech, na festivalech, přičemž provozovatelé také dostávají v dokumentu prostor. Rozptyl vystupujících je opravdu obdivuhodný, od mainstreamu (Chinaski, Mandrage) po brněnskou alternativu (Mucha, Květy).(13.6.2018)

Zatím zhlédnuto: Smack // 90%//, Hentai Corporation // 85%//→ -15% za přítomnost majkláče z bandzonu, kterýho fakt nemůžu vystát...(14.6.2015)

Zatím jsem viděl jen díl s Hentai Corporation, ale plánuji sledovat dál. Vypadá to na velmi kvalitní pořad!(28.5.2015)

Já bych tomu za ty 2 díly, co jsem viděl, dal i 5*, ale jelikož vím, že v pořadu jsou i díly s kapelama jako Kryštof, Tata boys nebo Aneta ti nedá Langer, tak prostě z principu musím hvězdičku ubrat... Díly o současné alternativě ovšem doporučuju(25.5.2018)

Kvalitní pořad, viděno s Floexem na Flédě v Brně.(10.6.2015)

Velmi povedené,vždy přesně vystihuje daný žánr kapely či samostatného umělce,pohled do začátků jejich kariéry je mnohdy velmi úsměvný.Naposledy viděno Visací zámek 35let. "Punk's not dead!"(8.4.2018)

Tak já začnu :) Nevím kolik pořadů to bude, natož kolik jich uvidím, nicméně podle obsazení muzikantů nahoře ve výpisu se jedná o zatím jediný odvysílaný díl z koncertu J.A.R. z Lucerny se zcela famózníma glosama Oto Klempíře, Romana Holého, Michaela Viktoříka (a dalších zúčastněných). Výborný, takhle si představuju hudební dokument. Jestli to bude pokračovat, zůstane i plný plátno hvězd.(12.1.2015)

Výborný výborný výborný. Když dokument, tak takhle. Žádný mainstream, výběr bezva kapelek, skvělý komentáře... zkrátka jízda.(4.3.2015)