Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

Recenze uživatele avril4234 k tomuto seriálu (1)

Divocí koně (2015)

To vážne? O_O Od tohto seriálu som úprimne čakala vyššie hodnotenie po toľkej chvále a spokojnosti v televízii, keď hovorili, že to získalo veľký úspech -už len kvôli koňom. Toto hodnotenie ma úprimne šokovalo (i keď u CSFD som na to zvyknutá). Mne sa práve toto zdá ako najlepší slovenský seriál (pričom tie ani ja nemám v obľube) a práve to prostredie, atmosféra a hlavne koníky na mňa dokopy pôsobia inak, než u iných slovenských seriálov. To jediné, čo by som vytkla je nedostatok screen timu pre kone a zameranie na ďalší lovestory. No i tak, veľmi ma uchvátila hudba -ako úvodná pieseň, rovnako tak aj BG hudba počas celého seriálu. Tá príroda, koníky a i dej je pre mňa z istých hľadísk zaujímavý (hlavne ma najviac zaujal "príbeh" Filipa a Margaréty, z tých ľudských príbehov). Ja sa teda nemám na čo sťažovať, čo by mi vyložene vadilo. Pre mňa rozhodne najlepší slovenský seriál. ()