• funesfilm

V dobách nedávno minulých, boli seriály obsahovo vedené pre bežných ľudí, z bežného života. Je pravda, že aj cielene politickou mocou. Dá sa však pozerať na to i teraz, po rokoch. Kedy už televízie pochopia, že v jednoduchosti je krása. Ich majitelia sa snažia prezentovať život tak, ako ho vidia oni. Doba telenoviel už pomaly vyhasína, tak neviem prečo neustále tento obraz u nás neutícha. Má to zmysel, aby seriál vydržal na obrazovkách niekedy nie ani jednu sezónu? Kiež by toto nebol ten prípad. Na pohľad pôsobivé. Hudba tiež celkom slušná. Škoda len, že JOJ neinvestovala do filmovej technológie viac, čo by mohlo pomôcť dostať Divoké kone i za hranice Slovenska.(6.1.2015)

• carlos 2010

Naozaj chcem byť objektívny a nezatracovať tvorbu TV seriálov. Ale toto je vrchol. Upútavka hovorí, že ide o výpravný serial. Čo to znamená pre TV JOJ? Zopár záberov na hercov jazdiacich koňoch a zopár lyrických záberov prírody a koní. Scenár a herecké výkony sú štandardné, čiže slabota. Stupídne dialógy, nelogické správanie sa, dementní hrdinovia. Čiže pre mňa odpad, ale hlavne, že seriály sú IN. Ale tie na JOJ-ke asi nie.(29.1.2015)

• Eawy

Absolútne nesúhlasím s týmto očividným nenávistlivým postojom, ktorí majú ľudia voci hocičomu, čo natočí televízia pre diváka. Po dvoch, či jednej časti hodnotiť, je málo. Preto som zatiaľ dala hodnotenie, ktoré pokračujem za správne. Príbeh vyzerá klasicky, no zaujímavo, starí dobrí známi herci s úžasnými hlasmi doplňjú celkom príjemne napísaný scenár. Áno, jasné, že v scenári sú niektoré hluché a neprirodzené momenty, ale väčšinu času, to plynie v pozadí veľmi pohodlne a nenápadne. Pekná príroda, krásne kone doplňujú toto zatiaľ krátke dielko. Určite si pozriem i ďalšie časti. Čo osobne považujem za veľmi rušivé, je hudba v pozadí. Zdá sa mi až príliš pochmúrna. Dúfam, že sa príbeh nepokazí a že sa ukončí tak ako bol plánovaný. Čo chcem dodať, je že sa musí človek na celý seriál pozrieť objektívne, ako sa toto môže porovnať s nejakou telenovelou, ktorej rovnako dáte odpad!...to by tu mali byť percentá do mínusu. 40%(8.1.2015)

• Berty00

Ajkeď Divoké kone mal byť podľa ich slov iný ako všetky ostatné slovenské seriály no opäť použili svoj neuveriteľný skill a svojou tvorivou hlavičkou vytvorili niečo úžasné-hovno...1 hviezdu dám len kôli Lujze pretože je skvelá stand-up komička(No ajkeď tu svoj talent moc nevyužije...)Televízna stanica JoJ opäť láka veľa fanúšikov(najmä ženského pohlavia) vysokou sledovanosťou a ja musím povedať že pokračujte v tom čo robíte !... Máte veľký fanklub retardovaných tínedžeriek(česť vínimkám)..(19.3.2015)

• Snowball

Slovenskí seriáloví tvorcovia opäť raz nesklamali. Overený sračkovský model šlape naplno aj v tejto televíznej žumpe. Máme tu jednu honosnú rodinu, je úplne jedno či riešia víno, kone, či dáke tupé drevárstvo, stále je to o tom istom. Objavujú sa tu hriechy minulosti a je tu niekto, kto chce honosnú rodinu potopiť. Až taká je Slovač tupá? Netočili by stále tú istú stupiditu dookola, len vždy v inom šate, keby sa nenájde dostatočný počet idiotov, čo si to pravidelne zapnú. Pridrbanejší, na Slovensku obohratejší scenár snáď už ani nemôže byť. Koľko fantázie na napísanie tohto asi trebalo? O hereckých výkonoch radšej nejdem ani hlbšie hovoriť. Kadejakí dedinskí ochotníci by to lepšie zahrali. Nuž zhrnem to asi tak - pokiaľ sa radi kukáte na Modré z neba (či teraz V siedmom nebi), pokiaľ ste volili Fica a pokiaľ vaše IQ nepresahuje hranicu 90 ( ak spĺňate prvé dva body, tak zaručene aj ten tretí), tak je tento seriál ideálny pre vás a budete ho úplne hltať a milovať. Ak do svätej trojky nespadáte, nekukajte to.(7.1.2015)