Divocí koně (TV seriál)

Divoké kone

• angličtina

Wild Horses

Drama / Romantický / Rodinný

Slovensko, 2015, 140 h 39 min (Minutáž: 39–61 min)

To vážne? O_O Od tohto seriálu som úprimne čakala vyššie hodnotenie po toľkej chvále a spokojnosti v televízii, keď hovorili, že to získalo veľký úspech -už len kvôli koňom. Toto hodnotenie ma úprimne šokovalo (i keď u CSFD som na to zvyknutá). Mne sa práve toto zdá ako najlepší slovenský seriál (pričom tie ani ja nemám v obľube) a práve to prostredie, atmosféra a hlavne koníky na mňa dokopy pôsobia inak, než u iných slovenských seriálov. To jediné, čo by som vytkla je nedostatok screen timu pre kone a zameranie na ďalší lovestory. No i tak, veľmi ma uchvátila hudba -ako úvodná pieseň, rovnako tak aj BG hudba počas celého seriálu. Tá príroda, koníky a i dej je pre mňa z istých hľadísk zaujímavý (hlavne ma najviac zaujal "príbeh" Filipa a Margaréty, z tých ľudských príbehov). Ja sa teda nemám na čo sťažovať, čo by mi vyložene vadilo. Pre mňa rozhodne najlepší slovenský seriál.(3.3.2015)

Na 5 hviezdičiek to zďaleka nie je, ale na odpad! taktiež nie, preto treba svojou kvapkou dorovnať hladinu. V porovnaní s inými dennými seriálmi citeľné zlepšenie, výborný kasting vo väčšine prípadoch (Haverl, Zeleníková, Višňovský, Šipošová, Ďuránová.),ale kamera je výborná a palec hore za to, že tvorcovia sa neboja ísť točiť do exteriérov, ktoré sú krásne a tam kde kolíše dej, zachraňuje seriál atmosféra.(24.3.2015)

• Berty00

Ajkeď Divoké kone mal byť podľa ich slov iný ako všetky ostatné slovenské seriály no opäť použili svoj neuveriteľný skill a svojou tvorivou hlavičkou vytvorili niečo úžasné-hovno...1 hviezdu dám len kôli Lujze pretože je skvelá stand-up komička(No ajkeď tu svoj talent moc nevyužije...)Televízna stanica JoJ opäť láka veľa fanúšikov(najmä ženského pohlavia) vysokou sledovanosťou a ja musím povedať že pokračujte v tom čo robíte !... Máte veľký fanklub retardovaných tínedžeriek(česť vínimkám)..(19.3.2015)

• DJ Rocco iNc

Avizovať, že tento seriál je od tvorcov úspešného seriálu Búrlivé víno, vôbec nie je namieste, pretože toto nie je seriál, ale lacný a trápny brak, ktorý by mali radšej stiahnuť z televíznej obrazovky. Už keď som videl promo video, ktoré bolo pustené na internet možno aj pred pol rokom, vedel, som, že to bude nepozerateľné, no dnes som sa iba uistil, že to tak naozaj je.(11.1.2015)

• Jard

Už len nápad vymyslieť nový denný seriál bol úplný nezmysel. Možno prvé časti mohli byť celkom dobré, ale čím sa denný seriál dlhšie vysiela, tým sa z toho stáva úplná primitívna telenovela. "Ten chce toho, támtá chce toho...a ten prenáša preprávky a ten len bedničky...". Ešte sa k tomu pridávajú každých 10 minút polhodinové reklamy TV Joj. Možno, keby to bolo na báze seriálu, ktorý ide len raz za týždeň, asi by som to pozerával. Určite, aj herci by robili pod menším stresom a zvýšila by sa kvalita obrazu aj scenáru.(9.1.2016)