Série(2) / Epizody(160)

Statok Holzmanka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. (TV JOJ)

carlos 2010 odpad!

Naozaj chcem byť objektívny a nezatracovať tvorbu TV seriálov. Ale toto je vrchol. Upútavka hovorí, že ide o výpravný serial. Čo to znamená pre TV JOJ? Zopár záberov na hercov jazdiacich koňoch a zopár lyrických záberov prírody a koní. Scenár a herecké výkony sú štandardné, čiže slabota. Stupídne dialógy, nelogické správanie sa, dementní hrdinovia. Čiže pre mňa odpad, ale hlavne, že seriály sú IN. Ale tie na JOJ-ke asi nie. ()

Jordan odpad!

Po tom, čo som si kvôli prehľadu pozrel ako referenčnú vzorku jeden diel českého seriálu z produkcie HBO v réžii J. Hřebejka "Až po uši" som musel uznať, že chýr, ktorý sa v poslednej dobe šíri, že české seriály sú ešte minimálne o jeden level nižšie/horšie, než tie slovenské, je pravdivý. Včera však nastal ďalší zvrat v tomto "boji" o prvenstvo v televíznom bahne: JOJ-ka odpremiérovala nový romantický/rodinný seriál "Divoké kone" a týmto slovenská pôvodná televízna seriálová tvorba znova "tromfla" tú českú - zasa raz sa podarilo (za verím že nemalé peniaze) vyprodukovať úplný brak, demagógiu, vymývanie mozgov, prehliadku úpadku a defilé nevkusu, jeden plytký, nezáživný a miliónkrát vyvarený paškvil! ()

Eawy

Absolútne nesúhlasím s týmto očividným nenávistlivým postojom, ktorí majú ľudia voci hocičomu, čo natočí televízia pre diváka. Po dvoch, či jednej časti hodnotiť, je málo. Preto som zatiaľ dala hodnotenie, ktoré pokračujem za správne. Príbeh vyzerá klasicky, no zaujímavo, starí dobrí známi herci s úžasnými hlasmi doplňjú celkom príjemne napísaný scenár. Áno, jasné, že v scenári sú niektoré hluché a neprirodzené momenty, ale väčšinu času, to plynie v pozadí veľmi pohodlne a nenápadne. Pekná príroda, krásne kone doplňujú toto zatiaľ krátke dielko. Určite si pozriem i ďalšie časti. Čo osobne považujem za veľmi rušivé, je hudba v pozadí. Zdá sa mi až príliš pochmúrna. Dúfam, že sa príbeh nepokazí a že sa ukončí tak ako bol plánovaný. Čo chcem dodať, je že sa musí človek na celý seriál pozrieť objektívne, ako sa toto môže porovnať s nejakou telenovelou, ktorej rovnako dáte odpad!...to by tu mali byť percentá do mínusu. 40% ()

JohnMiller odpad!

Moja mama sa na to tak veľmi tešila. Tv spoty s krásnymi koňmi boli pekne nakrútené. Upozorňoval som ju, že toto bude to isté ako búrlivé čučo či králikáreň... A nemýlil som sa, respektíve mýlil, bolo to ešte horšie.. Dokopy som možno videl iba jednu časť ale bohate mi to stačilo, myslím, že to po čase nahradil seriál Zoo, ďalšia katastrofa. ()

dyfur odpad!

....a zasa máme repasovaný guláš podľa starého receptu - noví herci + starí herci z čias totality+mafia+podnikanie+....jááj čo tu ešte nebolo ...niekto vzadu povedal,že oné jaj nie má to byť - kone ...dobre môžu byť.A ďalší paškvil je na svete. ()

DJ Rocco iNc odpad!

Avizovať, že tento seriál je od tvorcov úspešného seriálu Búrlivé víno, vôbec nie je namieste, pretože toto nie je seriál, ale lacný a trápny brak, ktorý by mali radšej stiahnuť z televíznej obrazovky. Už keď som videl promo video, ktoré bolo pustené na internet možno aj pred pol rokom, vedel, som, že to bude nepozerateľné, no dnes som sa iba uistil, že to tak naozaj je. ()

borec999 odpad!

125. pokus slovenských televízií o denný seriál, ktorý by sa dal v prípade potreby točiť do nekonečna. Naozaj všetci, čo sledujú televíziu chcú sledovať len takýto formát seriálu? ()

Ashar

Nový slovenský seriál bych neodstřelil hned po prvním dílu. Soudruzi ze sousedí točili v krásné přírodě, koně jsou také nádherní, herecky dobře obsazené a věřím, že děj se teprve rozjede. Na rozjezd hezká podívaná. ()

Janega odpad!

Toto je ten nový seriálový shit? Teda hit? Stratil som drahocennú hodinu vo svojom živote. Dej žiadny, dialógy stupídne, herci úbohí. Výstižnejší názov je Divoká konina. ()

janesX odpad!

Tento seriál má naozaj ambície byť NAJ, a to v nejednom ohľade - drží si jednoznačné prvenstvo vo vtieraní sa do zadku divákovi. No tak pardon, ale to je môj osobný dojem. NAJprv sa o to snaží primitívna pesnička, ktorá je presne tá, akú by som sám sebe nikdy nepustil. No a samotný seriál, ten akoby chcel vypadnúť z oka tureckej či akej telenovele. No ešte keby sa tí naši herci predabovali. Celý dej a obsah jednotlivej epizódy by sa dal prirovnať môjmu najnudnejšiemu dňu aký som kedy prežil, respektive (keď/ak) prežijem. Dnešná epizoda bola tušim o tom ako správne zametať schody, alebo také čosi. Divoké kone mali byť zrejme ako ušité na mieru slovenskému divákovi. Myslím že naša divácka odpoveď, tu na stránke hore vpravo, hovorí za všetko. No aj tak pre istotu: Ľudia, ktorých sa stále snažíte kŕmiť tímito odpadkami, vám svoje druhé aj tretie šance dávno dali. Toto si len pekne vy sami pozerajte - my totiž oslov ani volov doma nemáme. Aktuálne 15% sú tam asi z ľútosti. Jedno ale nechápem: prečo niekedy scénarista a tiež..(ehm)režisér neskúsia radšej rúbať drevo alebo robiť trebars bankára.. sami by z toho nakoniec mali len prospech - v telke by išlo niečo jej hodné, viac by bolo dreva a aj peňazí v banke. ()

matthew.17

Na 5 hviezdičiek to zďaleka nie je, ale na odpad! taktiež nie, preto treba svojou kvapkou dorovnať hladinu. V porovnaní s inými dennými seriálmi citeľné zlepšenie, výborný kasting vo väčšine prípadoch (Haverl, Zeleníková, Višňovský, Šipošová, Ďuránová.),ale kamera je výborná a palec hore za to, že tvorcovia sa neboja ísť točiť do exteriérov, ktoré sú krásne a tam kde kolíše dej, zachraňuje seriál atmosféra. ()

avril4234

To vážne? O_O Od tohto seriálu som úprimne čakala vyššie hodnotenie po toľkej chvále a spokojnosti v televízii, keď hovorili, že to získalo veľký úspech -už len kvôli koňom. Toto hodnotenie ma úprimne šokovalo (i keď u CSFD som na to zvyknutá). Mne sa práve toto zdá ako najlepší slovenský seriál (pričom tie ani ja nemám v obľube) a práve to prostredie, atmosféra a hlavne koníky na mňa dokopy pôsobia inak, než u iných slovenských seriálov. To jediné, čo by som vytkla je nedostatok screen timu pre kone a zameranie na ďalší lovestory. No i tak, veľmi ma uchvátila hudba -ako úvodná pieseň, rovnako tak aj BG hudba počas celého seriálu. Tá príroda, koníky a i dej je pre mňa z istých hľadísk zaujímavý (hlavne ma najviac zaujal "príbeh" Filipa a Margaréty, z tých ľudských príbehov). Ja sa teda nemám na čo sťažovať, čo by mi vyložene vadilo. Pre mňa rozhodne najlepší slovenský seriál. ()

sehe odpad!

Súťažná otázka po skončení 2.časti seriálu znela:Ako sa vola nový seriál na TV JOJ?Po A:Divoké kone po B:Divoké kačky.To je podobne stupidna otázka,ako práve dopozeraný diel.Mexicko-peruanska telenovela má určite vyššiu úroveň.Hudba na nevydrzanie,detskí herci bohužiaľ tiež,réžia,scenár tiež.Najlepšie hrali tie krásne koniky. ()

balcazar odpad!

Pred cestovaním som mal chvíľu čas, tak som v krčme videl asi 15-20 minút. Stačilo. Neúprimné dialógy a strojené a neuveriteľné výkony nemusím. ()

will.i.am

po jednej casti to je sracka aku som cakal... zabery ako herec premysla, placuci chlapi a tak dalej.. otras. jednu hviezdicku davam za pekne zabery, toto sa im viac menej podarilo. ()