Reklama

Reklama

Velvet

(seriál)
Drama / Romantický
Španělsko, (2014–2016), 52 h 10 min (Minutáž: 43–78 min)

Hudba:

Lucio Godoy

Hrají:

Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Aitana Sánchez-Gijón, Manuela Velasco, Marta Hazas, Javier Rey, Cecilia Freire, Adrián Lastra (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(55)

Obsahy(1)

Na konci padesátých let nabízí madridský obchodní dům Galerías Velvet elegantní, sofistikované a drahé oděvy. Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, Ana chudá švadlena, která tu už celé roky pracuje. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit dobová pravidla a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim… (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

První řada byla skvělá, o druhé můžu tvrdit něco podobného, ale od té třetí to začalo jít z kopce. Příběh Anny a Alberta byl zajímavý, dynamický a v mnohých momentech šlapal jako hodinky. Jenže, je tady taky jedno jenže, od zhruba poloviny třetí řady, kdy šli s Albertem od sebe šel celý děj do kytek, absolutně žádný nápad, příběh postrádal jiskru a o čtvrté řadě ani nemluvě, oni si jen tak přeskočí několik let a natahují a natahují. Nechci a ani nebudu psát, že je to odpad, i když pravda, kdybych stavěla jenom na poslední řadě, tak by to odpad určitě byl. Díky prvním dvěma řadám je však můj názor lepší, i když ani tyhle části mě nepřesvědčily o tom, že by byl skvělým, to však může být jen můj názor. ()

meda2016 

všechny recenze uživatele

Jakýsi souputník seriálu Pan Selfridge (2014-2016). Přiklání se víc k osobním liniím příběhu než k profesnímu vývoji obchodně-módního domu Galerias Velvet. Pohnutky jednání postav jsou mělké a neprokreslené. Typické natahování nesmyslných situací. Čekání a doufání z prvních sérií jde od 3* k 1*. Ani se nedá napsat "od desíti k pěti". Herci hrají dobře ale nemají, mimo komediální podání některých, čím ohromit. ()

Reklama

zonoro 

všechny recenze uživatele

Naprosto super seriál. Prostředí módního domu, padesátá a šedesátá léta - ženy v šatech a muži v kvádru. Seriál měl sice místy zbytečné prodlevy nebo naopak některé téma zbytečně rychle odbyl, ale celkově to byl moc fajn seriál.Nechyběl v něm humor a my s dcerou jsme si ho prostě zamilovaly! :) ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Hodní jsou veskrze hodní, zlí bez poskvrnky zlí, nevydržel jsem do konce, ale určitě se vzali. Kýč. ()

Sammya 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem zatím tři epizody. Původně jsem tento seriál objevila tak, že jsem si přečetla tipy na seriály ve španělštině pro účely vzdělávání, a je to v podstatě period drama, což je můj oblíbený žánr. No, nyní bych řekla, že je to spíše telenovela :D Ale baví mě to, už dlouho jsem zas nekoukala na nějaké to romantické drámo, a myslím, že herci jsou dobří, jednoho znám ze Sense8. A ta španělština je celkem srozumitelná, byť tedy jedou raketovou rychlostí. Edit: Viděla jsem skoro celou první řadu a děsně mě to baví, je to místama i vtipný, něco takovýho mi chybělo. ()

Galerie (262)

Reklama

Reklama