poster

Velvet (TV seriál)

 • Španělsko

  Velvet

 • Slovensko

  Velvet

Drama / Romantický

Španělsko, 2014–2016, 52 h 10 min (Minutáž: 43–78 min)

Hudba:

Lucio Godoy

Hrají:

Paula Echevarría, Miguel Ángel Silvestre, Aitana Sánchez-Gijón, Manuela Velasco, Marta Hazas, Javier Rey, Cecilia Freire, Adrián Lastra, Miriam Giovanelli, José Sacristán, Asier Etxeandía, Manuela Vellés, Ángela Molina, Amaia Salamanca, Pep Munné, Juana Acosta, Silvia Marsó, Carolina Bang, Cristina Plazas, Marisa Lahoz, Ginés García Millán, Francesc Pagès, Iria del Río, Silvia Alonso, Kimberley Tell, Aitor Luna, Isidoro Fernández, Pedro Miguel Martínez, Abel Vitón, Tito Valverde, Mauro Rivera, Gorka Otxoa, Charlotte Vega, Juan Lombardero, Inma Cuevas, Juan López-Tagle, Luisa Gavasa, Maxi Iglesias, Vito Sanz, Juan Gea, Natalia Millán, Sara Rivero, Marisa Ruiz, Rut Santamaría, Francesco Testi, Gael Flores, Aitor Calderón, Alberto Roldan, Iker Mazón, Eva Ugarte, Juan Ribó, Benito Sagredo, Santi Díaz, Nando González, Ana Labordeta, Georgina Amorós, Oriol Puig, Guillermo Barrientos, Alberto Ferreiro, Carlos Olalla, Diego Martín, Cuca Escribano, Peter Vives, Àlex Pastor, Llorenç González, Daniel Guzman, Anand Krishna Goyal, William Miller, Kiti Mánver, Raúl Arévalo, Manu Fullola, Ingrid Rubio, Frank Crudele, Asier Hernández, Pastora Vega, Alberto Amarilla, Antonio Valero, José Luis Navarro, Concha Velasco, Chisco Amado, Hui Chi Chiu, Martijn Kuiper, Paula Prendes, Oriol Puig, Luis Rallo, Toni Agustí, Cristóbal Araqué, Álex Pastor, Cristina de Inza, Chema Ruiz, Óscar de la Fuente, Rosario Pardo, Josu Ormaetxe, Javier Antón
(další profese)
 • suzanne1997
  **

  První řada byla skvělá, o druhé můžu tvrdit něco podobného, ale od té třetí to začalo jít z kopce. Příběh Anny a Alberta byl zajímavý, dynamický a v mnohých momentech šlapal jako hodinky. Jenže, je tady taky jedno jenže, od zhruba poloviny třetí řady, kdy šli s Albertem od sebe šel celý děj do kytek, absolutně žádný nápad, příběh postrádal jiskru a o čtvrté řadě ani nemluvě, oni si jen tak přeskočí několik let a natahují a natahují. Nechci a ani nebudu psát, že je to odpad, i když pravda, kdybych stavěla jenom na poslední řadě, tak by to odpad určitě byl. Díky prvním dvěma řadám je však můj názor lepší, i když ani tyhle části mě nepřesvědčily o tom, že by byl skvělým, to však může být jen můj názor.(11.4.2019)

 • meda2016
  **

  Jakýsi souputník seriálu Pan Selfridge (2014-2016). Přiklání se víc k osobním liniím příběhu než k profesnímu vývoji obchodně-módního domu Galerias Velvet. Pohnutky jednání postav jsou mělké a neprokreslené. Typické natahování nesmyslných situací. Čekání a doufání z prvních sérií jde od 3* k 1*. Ani se nedá napsat "od desíti k pěti". Herci hrají dobře ale nemají, mimo komediální podání některých, čím ohromit.(18.11.2018)

 • Aky
  **

  Hodní jsou veskrze hodní, zlí bez poskvrnky zlí, nevydržel jsem do konce, ale určitě se vzali. Kýč.(15.7.2016)

 • zonoro
  *****

  Naprosto super seriál. Prostředí módního domu, padesátá a šedesátá léta - ženy v šatech a muži v kvádru. Seriál měl sice místy zbytečné prodlevy nebo naopak některé téma zbytečně rychle odbyl, ale celkově to byl moc fajn seriál.Nechyběl v něm humor a my s dcerou jsme si ho prostě zamilovaly! :)(2.2.2019)

 • Sammya
  ****

  Viděla jsem zatím tři epizody. Původně jsem tento seriál objevila tak, že jsem si přečetla tipy na seriály ve španělštině pro účely vzdělávání, a je to v podstatě period drama, což je můj oblíbený žánr. No, nyní bych řekla, že je to spíše telenovela :D Ale baví mě to, už dlouho jsem zas nekoukala na nějaké to romantické drámo, a myslím, že herci jsou dobří, jednoho znám ze Sense8. A ta španělština je celkem srozumitelná, byť tedy jedou raketovou rychlostí. Edit: Viděla jsem skoro celou první řadu a děsně mě to baví, je to místama i vtipný, něco takovýho mi chybělo.(16.3.2021)