Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Neúspěšný a zadlužený herec je najat podivným sousedem, aby kamsi do pouště odvezl modrý kufr. Za předání kovbojovi má vyinkasovat 25 tisíc. S ním se však stále míjí, musí proto proti své vůli čekat obklopen panoptikem zvláštních tamních obyvatel. Proti své vůli je tak vtažen do osudů a podivných příběhů mizejících lidí. (honajz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

honajz2 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavý film, který má dobrou mysteriózní atmosféru a i když je chvílemi utahaný, překvapivě mě pořád zajímalo, jak to celé dopadne. Celkem mě štve, že k tomu nikde nejsou anglické titulky, jelikož z poslechu mi toho dost uteče a polské titulky, které byly asi ty nejlepší, co se daly sehnat, mi zrovna moc extra nepomohly. Ale tak aspoň něco, nějak jsem to tam pobral, i když mi utekl ten konec, na který se asi budu muset podívat ještě jednou, abych ho pobral. Jinak se mi to ale líbilo, drželo mě to v celkem mystické atmosféře a ta scéna v poušti, kde byly tu kufry, byla dost napínavá. Bohužel, občas se to táhne, ale líbilo se mi to. Ještě to možná přehodnotím, až zjistím, jak to bylo s tím koncem. Ty vole, tak už jsem ten konec pochopil a... ty vole, na film s takovým námětem čekám tak strašně dlouhou dobu a on je to tenhle... A to jsem ani nevěřil, že by sci-fi o tomhle mohla vůbec existovat... 5* ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Tady je vidět, že není potřeba velkých triků a efektů, aby vznikl špičkový sci-fi film. Záleží na nápadu a chytrém scénáři. Samozřejmě i hercích, a zvláště u toho filmu celek dotváří v celku vynikající kamera, práce s ruchy a hudba. Navíc je zde určitá nejednoznačnost výkladu, která umožňuje přemýšlet o nastolených otázkách, především té hlavní - není to velké prázdno spíš v nás, než kolem nás? ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama