poster

Kill Game

 • USA

  Prank'd

  (pracovní název)

Horor

USA, 2015, 102 min

Režie:

Robert Mearns

Scénář:

Robert Mearns

Kamera:

Andrew Strahorn

Scénografie:

Adri Siriwatt
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  HROZNÉ, dělal jsem tisíc jiných činností, jen abych se nemusel na tu sračku dívat.(15.2.2016)

 • Marceloo
  ***

  Partia priatelov z rovnakej strednej školy sa po väčšinu času baví tým, že šikanujú a robia si srandu z osamelých alebo neoblúbených spolužiakov. Jeden prank však nedopadne dobre a jeden chlapec príde o život. Tri roky po tomto incidente sa v meste zjaví tajomná postava s maskou na tvári, ktorá prišla pomstiť udalosť, ktorá otriasla celým mestom. - Kill Game som dlhšiu dobu odkladal a dnes som sa rozhodol dobehnúť tento rest. V podstate tento horor vnímam skôr pozitívne. Herecké obsadenie je prekvapivo vhodné a na ich výkony sa celkom dobre pozerá. Vrah vyzerá tiež dosť dobre a maska je fakt podarená. Vraždy sú kreatívne a rozmanité, čo mi tiež imponovalo. Dejovo sa tiež nejedná o totálnu katastrofu a keďže moja predvídatelnosť u hororov je absolútne nulová, nebolo mi až do konca jasné, kto môže byť vrahom, a tak na mňa vymyslená zápletka zafungovala. Námet vyznel celkovo tiež zaujímavo a bavil ma. Prekvapivé množstvo pozitívnych vecí však ničí absolútne nevhodná práca so stopážou, pretože čas ubieha naozaj pomaly a Kill Game má velké množstvo zbytočných záberov, ktoré si tvorcovia mohli odpustiť. Ako béčkový Slasher Kill Game ničím novým neprekvapí, ale ja som sa bavil celkom dobre, takže ho aj patrične ohodnotím. + herec z Indigenous + herečka z American Horror Story: Hotel(22.2.2016)

 • George Stobbart
  **

  Otrepaný, nezávislácky teen-slasher, zbytočne dlhýýý, avšak pozerateľnejší než by sa zdalo podľa jeho mizerného traileru. Pre subžánrových nadšencov teda znesiteľné, pre ostatných asi strata času.(3.12.2015)

 • *CARNIFEX*
  **

  Skupinka stredoškolákov pochádzajúcich z bohatých rodín, pozná jediný druh zábavy: vytypuje si utiahnutého outsidera, ktorého následne čo najviac zosmiešnia. Jeden z podobným žartov však skončí tragickým spôsobom. Napriek tomu, že je študent zabitý, partia mladých teenagerov danú smrť narafičí, ako nešťastnú náhodu. Ako to už ale býva zvykom, spravodlivosť na seba nenechá dlho čakať. Keď je sériovým vrahom, nosiacim masku Marilyn Monroe, zabitý prvý z partie "vtipálkov", už nikto viac nemá dôvod na úsmev! Jakošto milovník akéhokoľvek hororového subžánru (aj keď mám svoj obľúbený samozrejme), dávam šancu takmer akémukoľvek snímku, ktorý by mohol v danom zaradení ponúknuť to, čo by sa od neho malo očakávať. Jediné čo neznesiem sú totálne amatérske sračky, v ktorých sa pár stroskotancov rozhodlo, že strestá oči nejedného fanúšika hororu svojimi nezmyslami. Chvála bohu, "Kill Game" je predsa len z trošku lepšieho súdka. Samotný tvorcovia zrejme dostali vyšší rozpočet, aby preukázali svoj "talent", čo sa im sčasti aj podarilo naplniť. Totiž, vďaka podaktorým nápaditým mordovačkám, pomerne solídnym aj keď nie mimoriadnym efektom, sa o vyslovenú katastrofu rozhodne nejedná. Mobilom to netočili, herci sú síce vyslovene mladí, no pomerne sympatickí, na ktorých sa nepozerá zle. Snaha o gore sa taktiež nedala uprieť, takže čo k tomuto slasheru dodať? Proste, teen vyvražďovačka, ktorá nijak neurazí, no pokiaľ niekto dúfa v zázrak, nech zájde do Medžigury. Tam si môže kúpiť servítku Panenky Márie za 20 éčiek a možno sa z tej vieri aj preberie - 45%(13.1.2016)

 • kingik
  ***

  Opakování je matka hororu. Bylo to už tady několikrát, proč si to nedat znovu, že. V Grace Arbor řádí sériový vrah, který jde výlučně po bývalých studentech maturitního ročníku 2010. Zdá se, že by vraždy a divné věci, které se partě mladých lidí dějí, mohl mít na svědomí někdo, kdo se stal na škole obětí jejich krutých žertíků. Podezřelých je skutečně hodně. Hned od prvních minut se totiž vyrojí pěkná řádka postav, která postupně opustí scénu. Buď samovolně, nebo je sprovodil záhadný vrah. Některé postavy vyložené překáží a působí nadbytečně. Samozřejmě to stěžovalo orientaci v nich.Jeden z mrtvých mladíků měl dokonce identické dvojče, se kterým se nikdy osobně nesetkal(!). Teď přijel, aby se o bratrově vraždě dozvěděl víc. Samozřejmě se stává podezřelým číslo jedna. Mnohem kompaktněji by působil jen úzký okruh postav úzce spojený s tajemnou minulostí školních let, ten se ale neustále rozrůstal. Identitu vraha pochopitelně nikdo nezná. Ta je skryta pod maskou ženy středního věku a parukou s vrkoči. Na filmu je až nápadně znát, že si za vzor vzal hororové slasher hity Vřískot, Tajemství loňského léta, ale zavadí také o torture-porn sérii Saw, nejblíže (myšleno kvalitativně) má však k méně známému slasheru Valentýn, který naše kina brázdil už před hezkou řádkou let. Mix těchto filmů zajímavě funguje jen po určitou dobu, než režisérovi došly peníze, nápady, dovednost kompaktně režírovat a vytratila se schopnost přijít s kvalitním vyústěním, tradičním to neduhem začínajících režisérů. Film se spokojil s chcíplým závěrem, který se mně vzhledem k předchozímu průběhu nezamlouval. Dvě třetiny filmu zásobují diváka vraždami v celkem nápaditém provedení s gore na střední úrovni, vzájemným se podezříváním i řadou (trapných) kliček, aby se nepoznalo, kdo je vrah. Kličky i matení diváka byly stejně k hovnu, neb rozuzlení, s ním i samotný závěr, je katastrofa! Prakticky se rezignovalo na jakékoliv napínavé a úderné finále. Ke všemu je rozuzlení podáno nesrozumitelně(!). Dynamiku děje si režisér také příliš nepohlídal. Už ze slabého traileru je zřejmé, že financí film neměl nazbyt. Trailer byl hodně amatérský, film samotný to částečně odboural, toho nepříznivého dojmu se ale úspěšně nešlo tak docela zbavit. Mix hororových subžánrů se mně ale líbil, ten přetlak režisér Robert Mearns relativně ustál. Herecká sestava neznámá, nijak protivná, adekvátní. Režisér se má ještě ale co učit, zvláště když si za svůj vzor vybral věhlasné příslušníky hororového žánru, které měly ve své době kvalitu nastavenou vysoko. Pokud se vám zamlouvají nízkorozpočtové slashery, tenhle by měl přibýt do vaší divácké sbírky. 60%(22.3.2016)

 • JASON_X
  ***

  Snaha o poněkud netradiční vyvražďovačku, konkrétně o trochu netradiční formu a jazyk vyvražďovačky? Nebo je scénář tak chaotický nechtěně a nejedná se tudíž o umělecký záměr, nýbrž o prachobyčejné neumětelství? Místy hodně hloupé dialogy, standardně pitomé chování postav a nevalné herecké výkony by nasvědčovaly té druhé variantě, ale budu jakoby věřit té první, protože film mě docela bavil a Beth se mi líbila (i když to byla příšerná husa). Holt když přijdu domů z rachoty a zapnu televizi, postačí mi většinou ke spokojenosti pár krvavých vraždiček a logiku příběhu moc nepitvám. A potěšil mě odkaz (možná náhodný) na Bartona Finka v posledním záběru (ano, ta krabice).(28.2.2017)

 • Morholt
  ***

  Neurážející nízkorozpočtový slasher, jehož největším mínusem je strašná předvídatelnost a také neohrabanost, kterou se režie snaží svést diváka na falešnou stopu. To je místy až úsměvné. Ale na druhou stranu je tu celkem vydařený a neokoukaný casting, vrah místy potěší jak brutalitou, tak vynalázavostí a i přes tu přehnanou stopáž film docela utíká. Nic pamětihodného, ale určitě to za jedno podívání stojí. 60%(13.2.2016)

 • kaylin
  **

  Americký snímek „Kill Game“ se vzhlédnul ve slasherech, ale chtěl přinést i inteligentní scénář. Obojí se mu rozhodně nepovedlo. Ten slasher zde určitě je, ale ten inteligentní scénář zůstal někde na půl cesty. Trochu škoda, ale pokud jste neměli velká očekávání, možná vás tahle podívaná uspokojí, už třeba jen tím, jak se to tvůrci na konci snaží celé zamotat ještě více.(18.1.2019)

 • Rodriguez
  **

  "Vím co se stalo minulé léto!" aneb jak bohatá partička středoškoláků ke štěstí přišla! 35%(4.10.2016)

 • netahlo
  *

  Tezko najit ve svete debilnejsi sortu lidi, nez americke stredoskolaky ...(14.2.2016)

 • Corpsegrinder
  *

  Dlouhý a nudný, se slušnou kamerou i zabijákem. Víc nevim co bych řekl.(15.3.2016)

 • Hapretor
  **

  Jen na zabití času.(13.2.2016)

 • lusa
  ***

  Očividná snaha s manipuláciou diváka, tisíc krát videný námet, no vrah bol v tej maske vážne cool a vyvražďovanie amerických post teenagerov je vždy tak nejak fajn :) 3*(4.5.2016)

 • Trevor
  **

  Taký vzdialenejší príbuzný Tajomstva minulého leta a Vreskotu spojený v jednom. A ako väčšina ľudí vie, kríženie v príbuzenstve má väčšinou následky, čoho jasným dôkazom je menšina, ktorá raz bude väčšinou. Škoda, že film nemal vyšší rozpočet, pod taktovkou lepšieho režiséra a s lepšími hercami sa dalo z námetu vyťažiť podstatne viac.(9.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace