Sladký život

(pořad)

Napätie, emócie, realita. Odhalenie pozlátka, ktoré sa skrýva za skutočnými životmi slovenských celebrít.
Nová šou TV JOJ ukazuje známe tváre tak, ako ich doposiaľ nepoznáme. Pohľad kamerou do ich súkromných životov – domov, bytov, prostredia, ktoré je pre nich typické. Autentické zábery odhaľujú ich ozajstný život a každodenné starosti a radosti. Ako fungujú v domácnosti? Akí naozaj sú? Kedy prejavujú emócie? Preniknite v šou Sladký život do ich bežného života, ktorý žijú, keď svetlá reflektorov zhasnú. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Slovenská súkromná televízia JOJ vyprodukovala ďalšiu zo svojich primitívnych reality show. Tento krát oslovili niekoľko pochybných existencií, aby poodhalili svoje súkromie. O väčšine tých tupcov, ktorý sa rozhodli vystupovať v tomto žumpovom projekte som doteraz ani nechyroval. Jebnutí niktoši. No a tých zopár sedláckych pseudocelebrít, ktoré mi boli známe sa mi sprotivili ešte viacej ako doteraz. Hnusní nechutní prázdní ľudia. Mnohým z nich by pomohlo, keby im dal niekto poriadne po papuli. Snáď by si potom uvedomili, že nie sú kráľmi sveta za ktorých sa evidentne považujú. "Sladký život"? Ba toj kokot! Smrdutý odpad! ()

*CARNIFEX* odpad!

Tento projekt je urážkou slovenského diváka. Bez ohľadu nato, aký je náročný, skeptický, či pri svojom hodnotení tunajšej českej či slovenskej tvorby prísny, tento "grc" je to najhoršie čo sa doposiaľ na obrazovkách objavilo. Len pre ozrejmenie. Hodnotím už zo samotnej upútavky, ktorá je každú chvíľu vjebaná do očí konzumenta. Za toto si tvorcovia TV JOJ zaslúžia akurát tak (ako by Hurka od žandárov povedal) "kres papuľu" - tfuj! ()

KapitanKuraz odpad!

Málo ich je v bedni, tak im spravme reláciu. To je nápad a nezabudnime reklamu na túto chuťovku natlačiť do každej reklamnej prestávky, samozrejme do dlhších aj dvakrát. Každý musí vedieť že keďˇRytmus ráno vstane, tak je proste Patrik. PS. každému kto nepozná Rytmusovu rannú tvorbu, odporúčam vypočuť si jeho úžasné diela z časov keď si hovoril "Pat3k Metamorfolog", klobúk dole kam sa dostal s takým talentom. ()

dyfur odpad!

...ďalší "dokument" zo života pseudoboháčov a pseudocelebrít....sú to známe "ksichty",ktoré sú nám opakovane servírované zrejme preto ,aby kryli ozaj bohatých ľudí .Takí "repasovaní" Mojsejovci - ak -aspoň slovenský divák vie o čom hovorím...vyberám perličku od Rytmusa:...."všetko som postavil na pravde" to je vážny "chracheľ" za ktorý by sa nemusel hanbiť ani človek trpiaci tuberou /tbc/.Hranie sa na Ameriky v našom maličkom Slovensku....fakt úbohé...ale priznám sa pobavil som sa...toľko "múdra " som už dlho nepočul. ()

DJ Rocco iNc

Zaujíma a zajímal ma iba Rytmus, hoci už asi každý o ňom všetko vie, Tomi Kid Kovacs a Jopo. Najnovšie k obľúbencom pribudol Laci Strike. Jeblina Fialová, Verešová a kokotko repete hitov ma maximálne nezaujímajú. Určite sa všetci na tom so mnou zhodnú.Nechápem, odkiaľ berú takéto odpady, pardón, celebrity. A najnovšie má ku nim pribudnúť Plačková. Dúfam, že nie za Jopa. Pretože ak áno, končí pre mňa nejaká k.....ina Sladký život. ()