Sladký život

(pořad)

Napätie, emócie, realita. Odhalenie pozlátka, ktoré sa skrýva za skutočnými životmi slovenských celebrít.
Nová šou TV JOJ ukazuje známe tváre tak, ako ich doposiaľ nepoznáme. Pohľad kamerou do ich súkromných životov – domov, bytov, prostredia, ktoré je pre nich typické. Autentické zábery odhaľujú ich ozajstný život a každodenné starosti a radosti. Ako fungujú v domácnosti? Akí naozaj sú? Kedy prejavujú emócie? Preniknite v šou Sladký život do ich bežného života, ktorý žijú, keď svetlá reflektorov zhasnú. (TV JOJ)

dyfur odpad!

...ďalší "dokument" zo života pseudoboháčov a pseudocelebrít....sú to známe "ksichty",ktoré sú nám opakovane servírované zrejme preto ,aby kryli ozaj bohatých ľudí .Takí "repasovaní" Mojsejovci - ak -aspoň slovenský divák vie o čom hovorím...vyberám perličku od Rytmusa:...."všetko som postavil na pravde" to je vážny "chracheľ" za ktorý by sa nemusel hanbiť ani človek trpiaci tuberou /tbc/.Hranie sa na Ameriky v našom maličkom Slovensku....fakt úbohé...ale priznám sa pobavil som sa...toľko "múdra " som už dlho nepočul. ()

MM_Ramone odpad!

Slovenská súkromná televízia JOJ vyprodukovala ďalšiu zo svojich primitívnych reality show. Tento krát oslovili niekoľko pochybných existencií, aby poodhalili svoje súkromie. O väčšine tých tupcov, ktorý sa rozhodli vystupovať v tomto žumpovom projekte som doteraz ani nechyroval. Jebnutí niktoši. No a tých zopár sedláckych pseudocelebrít, ktoré mi boli známe sa mi sprotivili ešte viacej ako doteraz. Hnusní nechutní prázdní ľudia. Mnohým z nich by pomohlo, keby im dal niekto poriadne po papuli. Snáď by si potom uvedomili, že nie sú kráľmi sveta za ktorých sa evidentne považujú. "Sladký život"? Ba toj kokot! Smrdutý odpad! ()

*CARNIFEX* odpad!

Tento projekt je urážkou slovenského diváka. Bez ohľadu nato, aký je náročný, skeptický, či pri svojom hodnotení tunajšej českej či slovenskej tvorby prísny, tento "grc" je to najhoršie čo sa doposiaľ na obrazovkách objavilo. Len pre ozrejmenie. Hodnotím už zo samotnej upútavky, ktorá je každú chvíľu vjebaná do očí konzumenta. Za toto si tvorcovia TV JOJ zaslúžia akurát tak (ako by Hurka od žandárov povedal) "kres papuľu" - tfuj! ()

Anderton

Povedzme si pravdu, najviac nás zaujímal pán, ktorý bol kedysi dole v stoke a teraz je hore a užíva si to. Jeho úprimnosť bola jediným zábavným faktorom prvej časti a tým pádom vidieť ďalšie nechcem. Že inteligencia je asi tým najposlednejším faktorom ako sa na Slovensku stať celebritou a prežiť si svoj sladký život (väčšinou však len povestných 15 minút), nám televízia JOJ dokazuje od prvého dňa svojho vysielania. ()

classic odpad!

HNOJKA je zásobárňou neuveriteľných primitívnych nevkusov,ktorými vykrmuje TV.divákov,a ja sa len čudujem,čo to zase tá hnojka vysiela.Každý normálny človek by mal bočiť,ale bohužiaľ to tak ani zďaleka nie je,tak televízny HNUS a ODPAD sa bude šíriť už len preto,že slovenská nátura si vyžaduje program ušitý na mieru,veď čo bežný konzument pozerá v televízore? Koľko ich to nepozerá? V momente by som zrušil všetky súkromné televízie na Slovensku,lebo ohlupujú divákov a verejnoprávna taktiež! Pane Bože,bude niekedy tohoto koniec? Obyčajný humus,z ktorého sa mi dvíha žalúdok! ()

Aljak odpad!

Sladký život... alebo poďme sa predvádzať pred kamerami akí sme strašne skromní a normálni. Len im to akosi nejde a od prirodzeného správania to má na míle ďaleko. Čistý a nefalšovaný Odpad! ()

kaposlav odpad!

Pokial nepatríte medzi tých, ktorých ukazuju v tejto relácií, tak ste zrejme obetov ľudskej hlúposti ak to pozerávate. ()

DJ Rocco iNc

Zaujíma a zajímal ma iba Rytmus, hoci už asi každý o ňom všetko vie, Tomi Kid Kovacs a Jopo. Najnovšie k obľúbencom pribudol Laci Strike. Jeblina Fialová, Verešová a kokotko repete hitov ma maximálne nezaujímajú. Určite sa všetci na tom so mnou zhodnú.Nechápem, odkiaľ berú takéto odpady, pardón, celebrity. A najnovšie má ku nim pribudnúť Plačková. Dúfam, že nie za Jopa. Pretože ak áno, končí pre mňa nejaká k.....ina Sladký život. ()

Jello Biafra odpad!

Slovenské sereblity v akci, zachráň sa kto môžeš. Napríklad taký Martin Jakubec je v tejto reality show so svojím arogantným vystupovaním vyložene zrelý na riadnu nakládačku. ()

Maslord

Jeden star za pana Rytmusa, druhy star za pana Kida, ktori ozaj nieco dokazali a su na spicke svojho remesla, maju reci rozumne. Jopo to je taky obycajny chlapec so snom z dediny, ale mozeme mu aj tak len zavidiet zivot na Kube, pohodu a peknu rodinu. Ale Fialova, to je moc: preafektovana, neprijemna, falosna a nudna osoba. Ako sa neskor ukazalo v druhom diely ucinkovali viacere dalsie "celebs", v pohode aj jelita strasne. ()

JohnnyB.

Spíše smutný život. Čest výjimkám - Tomi Kid, Baša Štěvulová a především Mária Čírová - u nich se zdá, že život mají docela fajn. Naopak jako největší zoufalci jsou prezentovány "dámy" Fialová a Plačková. Formát pořadu je úplně prázdný. Není moc co hodnotit. ()

Evander odpad!

Bohužel jsem kousek tohoto výblitku viděl a musím říci, že něco takového jsem ještě neviděl... Totální odpad! Bylo-li by to možné, hodnotil bych ještě hůře. ()

Primavera odpad!

Obvykle všetci idú cez reklamu v telke zmenšiť obsah chladničky alebo močového mechúra, ale toto je na hlavu postavené, lebo všetci čumia na reklamu a hovoria jej dokonca reality format!!! Zákvas slovenského showbiznisu si robí reklamu na svoje značky, prezentuje aktivity, neprirodzene sa pretŕča pred kamerami a tvári sa, že takto bežne žije. Skoro som z toho chytila laktačnú psychózu. Robia z nás debilov? Teším sa podľa hodnotení ostatných, že sa im to ešte nepodarilo. :-) ()

Uesbe

veľmi závisí od účinkujúcich.....niektorí sú v pohode ba dokonca k popukaniu, iní čisté utrpenie, hneď ako otvoria ústa....na rôzne špeciálne situácie nie je núdza......vidieť Jakubca ako hľadá psa, to bolo čosi! ()

RigorMortis odpad!

Pochybná relácia s pochybnými slovenskými "celebritami" AKA "Smotánka vol. 2". Stoka slovenského bulváru a krásny spôsob ako sa vysmiať Slovákovi, ktorý žije od výplaty k výplate. Odpad, horšie hodnotenie sa žiaľ nedá dať. ()