The Pretty Reckless: Make Me Wanna Die (hudební videoklip)

The Pretty Reckless: Make Me Wanna Die (Official Music Video)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2010, 4 min

Charles Papert

Taylor Momsen

Jeremy Alter, Meiert Avis

Marc Carlini

Scénografie:

Philip Duffin

Naprostá dokonalost! Tuhle kapelu opravdu žeru a hlavně pohlednou Taylor Momsen. :)(8.12.2016)

"TASTE ME, DRINK MY SOUL, SHOW ME ALL THE THINGS THAT I SHOULDN'T KNOW." -------------- Pamätám, keď som Make Me Wanna Die začul prvýkrát pred polrokom počas sledovania Victoria's Secret Show a instantne sa zamiloval do hlasu Taylor Momsen. Eventuálne mi vybehlo na YouTube odporúčanie na videoklip (vďaka ty špehúnsky algoirtmus) a vtedy to prišlo. Sledujem ho s otvorenými ústami a hovorím si, že toto čo je. Fakt tu máme klip, kde sa nejaká slečna kontinuálne cestou do pekla pomaly vyzlieka a pozerá sa celý čas do kamery tými jej perfektnými očami a aby toho nebolo málo, ešte to celé prikrášľuje svojim božským hlasom? Hotový som. Potom si zídem nižšie na komenty a tam sa na mňa vybehne, že má ledva 16? Tak si hovorím, že reku asi je čas ísť spať a na toto zabudnúť. Čo sa ale, ako je možné vidieť, nepodarilo. Klip & skladbu si dávam pravidelne a rád konštatujem, že MMWD je v oboch smeroch zrejme to najlepšie od The Pretty Reckless aj napriek tomu, že sa nejedná o žiadne lyrické nebo ani nič v tejto súvislosti podobné. Škoda, že som koment nenapísal pred 6 mesiacmi, mal by priame emócie a možno by som s ním bol aj spokojný. ---------------------------- KLIP: subjektívne premrštených 5* / SKLADBA: subjektívne premrštených 5* -------- (x / x / x)(7.10.2020)

• corpsy

Ako nám Cindy Lou Who s GRINCHa ( 2000 ) vyrástla! Radosť pozerať. Ale škoda, že len na ňu.(27.12.2018)

• - Natáčanie prebiehalo v newyorskom Brooklyne. (Real Tom Hardy)

• - Koncept videa vrátane vyzliekania bol nápadom Taylor Momsen. (Real Tom Hardy)

• - Pôvodne mala byť drvivá väčšina videoklipu natočená na zelenom plátne. Eventuálne toho bolo však minimum. (Real Tom Hardy)