Televarieté 45 let (TV pořad)

Komedie

Česko, 2015, 80 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Konečně na ČT někdo pochopil, jak udělat sestřih ze zábavných pořadů a naservíroval nám sestřih scének Bohdalky a Dvořáka bez dalších zbytečných písniček. Dejdar svými krátkými vstupy připomíná historii vzniku a průběhu Televarieté od jeho vzniku v roce 1970. Sestřih, který se mi náramně líbil, připomenul jsem si báječné scénky i ty, které se v jiných střihových pořadech nevyskytují. Super.(18.1.2015)

Ve své době absolutní monopol svého druhu, jemuž mohl konkurovat maximálně nějaký cirkus z východního Německa. Mělo to všechny předpoklady pro úspěch. Tehdy nadprůměrná kvalita ústřední dvojky zcela využila možnost ovládnout šestnáctimiliónový trh. 60%.(1.8.2015)

"Aleluja" ČT se při střihovém pořadu vyvarovala "hastrmanům, tatrmanům melou" mezi jednotlivými scénkami a zvolila decentního průvodce (Martin Dejdar), takového vyplňovače prázdných míst mozaiky, který se nesnaží strhávat pozornost na sebe, ale pouze umetá cestičku hlavním hvězdám. Vezměte si jakýkoliv díl oblíbeného televizního zábavného pořadu (no jakýkoliv úplně ne.....jeden z těch, kde již moudrost "rozvážného intelektuála" Vladimíra Dvořáka doplnila živelnost "nesmrtelné tety" Jiřiny Bohdalové), zapomeňte na všechny ty estrádní zpěváky, tanečníky, kouzelníky, artisty a další zaměstnance cirkusu Humberto......co zbude? Vladimír Dvořák a Jiřina Bohdalová - osobitý humor, který si najde svého diváka i za dalších 45 let.(20.1.2015)

Už to nemá tie grády ako za socíku, ale stále je to nadpriemerná zábava. A vynikne ešte viac, keď ju skúsite porovnať so súčasnou..(20.1.2015)

Jak mám na televizi jako takovou celkově averzi, tak toto jsem si i nahrál. Je sice dost pochopitelné, že 45 let se nedá v žádném případě nahrnout do 80min, ale opravdu to bylo pěkné. Navíc mě i potěšilo zpracování a to svou logikou a jednoduchostí a ne tím, že jak byly nahrávky na rozlišení 4:3, tak ty černé okraje tam prostě nechali a neprznili to zabarvením do okrajů obrazu. Musím se přiznat, že mi ten Dvořák občas prostě nesedí, ale Bohdalová v tomto opravdu perfektně vinikla. Jak tu bylo poznamenáno, tak Dejdar pěkně doplňuje historii pořadu. Prostě, pěkný a decentní sestřih bez zbytečných omáček okolo ☺. Celkem mě překvapilo a trochu i zamrzelo to co řekl, a to že prý naprosto všechno bylo připravované a nemohlo tak dojít k improvizaci, trošku mi to zkazilo podívanou, páč jsem nad tím přemýšlel.. ----- Jednoduše, pěkné, některé scénky neokoukané. Kdo neviděl, doporučuji ať shlédne.(18.1.2015)