V zajetí kouzel - Série 5 (2020) (série)

Fillory a další (S05E13)

(epizoda)
  • USA Fillory and Further

Skupina uskuteční plán na zničení Fillorie a vytvoření nového světa; Vánoce přicházejí předčasně. (SkyShowtime)

Tom10000

13. a poslední díl 5.série a zřejmě i celého seriálu. Naši hrdinové se rozhodnou zničit celou Filorii spolu s Temným králem. Nejprve však musí přesunout obyvatele této planety do Archy. V cestě jim stojí Rupert, jenž otevře brány do světa mrtvých. Netvor neváhá jednat. Za oběť padne Zelda. Než se však temné síly rozšíří, stihne Margo obrátit Filoriánské hodiny a tím zničí Filorii. Ven se naštěstí dostane, s Pennyho pomocí, a také s jeho a Julininým zázračným dítětem. Fen, Margo, Josh a Alice nakonec uvíznmou na své nové planetě, zatímco Elliot je sám, maximálně tak se svým kamarádem z hlavy. Fog se vrací, ač trochu šílený. Julie porod přežije. 95 procent, poslední díl zakončil seriál sice otevřeně, ale kvalitně. ()

Mitin

Nebudu spoilovat, ale ještě lepší scéna, než zničení měsíce. Budget je v místech vážně znát a stojí to za to. 5. série je vážně skvělé napsaná a bohužel poslední. ()