Hikari (Kó Šibasaki) je ideální manželkou, která žije s televizním moderátorem Masazumim (Norijuki Higašijama). Masazumi ve svém pořadu News Life chce ovlivňovat veřejné mínění a měnit společnost k lepšímu, díky manželčině podpoře je ve své práci úspěšný. Proč mu Hikari zasvětila svůj život, ale nechce s ním mít děti? Odhalí Masazumi její tajemnou minulost? (Verca1)

Vavča

Seriál má docela zajímavou myšlenku, téma tajemné minulosti, která ovlivňuje život hlavní hrdinky je podáno celkem solidně, každý díl odhalí jen trošku, mezitím poznáte trochu šílenou rodinu Kubotových a charaktery okolo nich. Shibasaki Ko, jako uctívající málomluvná manželka exceluje, její manžel už tolik ne. Navíc po dílu 7 se z toho nějak vytrácí napětí, stává se to zbytečně moralizujícím a tragickým příběhem, který pro mě nemá kauzalitu v rámci toho, jak se charaktery vyvíjeli. Co se dá dělat, technické zpracování fajn, zápletka taky, ale není to dotažené úplně do konce tím způsobem, aby ten příběh dával větší smysl, byl doopravdy završen. ()