poster

Hansel Vs. Gretel

Horor

USA, 2015, 85 min

Režie:

Ben Demaree

Scénář:

Jose Prendes

Kamera:

Ben Demaree

Producenti:

David Michael Latt

Scénografie:

Catch Henson

Kostýmy:

Tye Lombardi
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Marceloo
  **

  Čarodejnice prichádzajú do mestečka a rozprávkový Janíček si nevie rady. Ešte k tomu zlákajú čarodejnice na svoju stranu aj jeho sestričku Marienku. No tak ich musí stále hladať a postupne zabíjať. Páčili sa mi čarodejnice uprostred Amerického malomesta v modernej dobe ale inak to neprináša takmer nič zaujímavé. + herečka z Wrong Turn 6(7.6.2015)

 • George Stobbart
  **

  Pokračovanie 2 roky starého, obstojného spracovania „Hansel & Gretel“ témy od shit-spoločnosti The Asylum. Hansel tu zachraňuje svoju drahú Gretel, ktorá sa zaplietla s čarodejníckym spolkom a ostala očarovaná. Pokiaľ to beriem bez nereálnych očakávaní a v medziach nejakého teenagerského TV fantasy-hororu, tak sa to pozerať dá.(20.1.2015)

 • SeBig
  odpad!

  Viděl jsem hodně hoven, ale tohle je jedno z největších. Jako proč tohle existuje.(20.8.2020)

 • kaylin
  *

  Kromě toho, že příběh má trochu posun a dochází zde k zajímavému zvratu, který je pro jistotu prozrazen rovnou názvem, je tohle celkem klasické béčko, které má špatné efekty, což mě na tom mrzí nejvíce. Nápady jsou dobré, ale provedení je prostě takové, jak se od studia Asylum dá očekávat. Nic velkého, špatné béčko, které celkem rychle uteče, a nad jeho naivitou se sem tam pozastavíte. Špatné béčko, ale do toho s tím jdete.(1.4.2015)

 • Nivenx
  *

  Co od tohohle režiséra vůbec čekat? Ani nevím proč jsem na to koukal. Naprosto zbytečný film!(23.1.2015)

 • PeamMr
  odpad!

  Ben Demaree je odpad. Zavěste ho někdo za koule, než to natočí další film.(2.2.2015)