Zabij, nebo zemři

Decommissioned

Akční / Thriller

USA, 2016, 80 min

• Wacoslav1

Blbommissioned, aneb něco co tu už desetkrát bylo, ale přesto jinak. Stupidní zápletka která byla už v nějakým tom akčňáku použitá, zabalená do nezajímavé omáčky a statických akčních scén v režii Timothyho packala juniora? no paráda. Pochopitelně, že tu máme opět pár znuděných béčkových ksichtů po kterých už sice není poptávka, ale účty platit musí. Ze zdejší sestavy se aspoň ten Messner trochu snaží. Paré začíná bejt starej a unavenej. No a Vinnie Jones si patrně řekl, že mimo bezvýznamných štěků už žádné jiné role hrát nebude. Přežít se to dá nijak zvlášť mě to nesralo a úplnej odpad to není, ale to je veškerý výčet pozitiv.10%(19.9.2016)

• Lacike

Ten film je napinavy ako najnovsie poloamaterske Seagalovky. Akcia je fadna a zapletka zmätena. Herecke vykony tragicke. Nie je to mizerne ani komickym spôsobom, je to len velka nuda. Vysledkom je film, ktory je strata casu. 1/10.(30.6.2017)

Fajn akční béčko, které je tak nějak podle mého gusta. Je tu chlap, který je narvaný do situace, kde nechce být, v tomhle případě je to zabití prezidenta, ale vzhledem k tou, že to je bývalý agent, dovede se z toho dostat a zachránit svoje blízké. Je to skoro klišé, ale díky parádním béčkovým hercům to funguje.(6.11.2016)

• vegetol.mp

Levnej akčňák, jehož zásadní problém je, že moc nedrží pohromadě. Timothy Woodward Jr. není dobrej režisér a jeho styl natáčení je totálně statickej, ale je fér říct, že se snaží a s každým svým filmem se zlepšuje. Teda zlepšoval, protože tohle je krok zpátky. Každopádně jsem se dozvěděl několik zajímavostí, jako že např. Johnny Messner to přehání s braním steroidů, Michael Paré solidně plešatí a že Estella Warren vypadá v 38 letech na 50. Co se děje týče, moc jsem nepochopil o co jde, ale v kostce asi něco v tom smyslu, že postava, kterou hraje James Remar unese Messnerovi rodinu a nutí ho, aby zabil prezidenta. Uf. No má to krátkou stopáž, takže se to dá v klidu přežít.(15.9.2016)

• Johnny.ARN

Čo si blázon? Toto v osemdesiatkách na poctivej VHS-ke by trhalo rekordy vo video požičovniach. V dnešnej dobe to ale tak maximálne obtiera dná tabuliek hodnotených filmov. A preto sa pýtam, načo to je dobre? ODPAD!(5.7.2017)

• mogul01

Zbytečný film, se zmateným dějem. Vypadá to jako by režisér vypustil třetinu scén a když si nechtěl dělat starosti například s tím, jak se hlavní hrdina vysvobodí z pout v místnosti plné po zuby ozbrojených zabijáků, tak to prostě neukázal.(2.2.2017)

• Mamlas

Blejt(13.7.2018)

• Puppy

Dabing jak na VHS z devadesátek :-)(26.6.2017)