Šerif

The Last Marshal

Akční

USA, 1999, 102 min

No sláva! Konečně zase po nějaký době drsný přímočarý a na nic si nehrající zábavný béčko z konce 90 let. K míře pobavení přispěl i původní vhs dabing ve kterém Scott Glenn v podání Soukupa pronáší neskutečný hlášky. Jeho nekorektní šerif mě fakt bavil. Škoda malýho prostoru pro Forsytha, ale zase to vynahradil jeho totálně vylízanej poskok co střílel každýho na potkání. Slušná práce líbilo se mi to.75%(4.1.2016)

Stare dobre becko z cias kedy becka mali este urcitu uroven a neboli tak brutalne podfinancovane ako je dnes zvykom. V tomto exceluje Scott Glenn ako rasisticky serif a neustale pusta jednu suchu hlasku za druhou. Tempo filmu je svizne. Zapletka je jednoducha. Trochu ma sklamal William Forsythe ako zaporak. Nemal vela priestoru, aby sa dostatocne predviedol a ovela vyraznejsie pôsobi jeho hnusny poskok. A kraska Constance Marie sa mohla predviest hore bez. Aspon to trochu vynahradi scena v striptizovom bare. O akcne sceny tu tiez nie je nudza. Dockame sa niekolkych prestreliek a nahanaciek na takej priemernej akceptovatelnej urovni. Nenadchnu ale ani nesklamu. Kto ma rad akcne becka a Scotta Glena, tak bude spokojny. 6/10.(20.12.2015)

Výborné akční béčko, ve kterém září skvělý Scott Glenn jako rasistický šerif, který se s ničím nesere. Je to dobře a svižně natočené, odsýpá to a ani na chvíli to nenudí. Příjemným bonusem je pak nádherně slizký William Forsythe jako hlavní záporák. Na film podobného žánru velmi slušná práce. Na vhs vydal kdysi Intersonic.(15.6.2014)