Kami-sama hadžimemašita 2 (TV seriál)

• japonský

神様はじめました◎

• japonský

Kami-sama hajimemashita 2

Kamisama Kiss 2

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2015, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Příběhově sevřenější, charakterově zajímavější a nepřekvapivě i napínavější a dobrodružnější. Díky tomu, že jsem věděl, do čeho jdu, mě už dva upištění prckové nemohli zaskočit, ani občasně nevrlý Tomoe zklamat. Prolínání rozjančených příhod na setkání božstev, dospělejšího výletu k vranám a v neposlední řadě řádně temně vykukující minulosti hlavního sluhy funguje takřka dokonale a posouvá druhou sezónu o chlup nad tu první.(13.10.2017)

Tak je asi logické, že tohle dílko je pořád především pro dívky, fanoušky bishíků a těžké romantiky. Hlavní hrdinka je pořád v některých ohledech vcelku děsná, ale podle mého docela roztomilým způsobem a o to víc pak vyniká Tomoe, který jí pořád s láskou pomáhá. Navíc mě i příběh, točící se kolem podle mě docela zajímavého Kirihita, zaujal. Pořád je to stejně praštěné a občas mě to rozveselí a pořád mě to docela baví. Prostě pořád za 4*, ale možná o malinký chloupek lepší než první série. Možná až mě omrzí nadužívat slovo pořád, tak mě přestane bavit i tohle, ale zatím se tak pořád ještě nestalo...(3.2.2015)

Nemohu hodnotit jinak než 5/5 pro mě je Kami-sama hadžimemašita srdeční záležitost. Manga skvělá, anime rovnež. Nemám co bych tomu vytkla, dokonale to splnilo má očekávání. Velice mě potěšilo, že anime má opravdu dobře uzavřený konec. Zde jsem se na ten Happy konec těšila a doufala v něj. Pro milovníky romantiky naprosto super záležitost, která ani časem neomrzí. Bavila jsem se opravdu u každého dílu.(11.9.2017)

V podstatě se k tomu dá říct (bohužel i bohudík) to samé, co k první sérii. Za mne převažuje zklamání, neboť po jedničce, kterou jsem brala jako úvodník, jsem již čekala nástup komplikovanější zápletky, ale seriál se místo toho drží své sluníčkové shoujo strategie a opět ponechává skutečnou pointu seriálu jen v náznacích a nikam se nepohne. Neurazí ani nenadchne a nijak neláká k opětovnému shlédnutí, lepší průměr.(5.5.2015)