poster

Kami-sama hadžimemašita 2 (TV seriál)

 • japonský

  神様はじめました◎

 • japonský

  Kami-sama hajimemashita 2

 • anglický

  Kamisama Kiss 2

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2015, 12x24 min

Režie:

Akitaró Daiči

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Jeoffrey
  ****

  Tak je asi logické, že tohle dílko je pořád především pro dívky, fanoušky bishíků a těžké romantiky. Hlavní hrdinka je pořád v některých ohledech vcelku děsná, ale podle mého docela roztomilým způsobem a o to víc pak vyniká Tomoe, který jí pořád s láskou pomáhá. Navíc mě i příběh, točící se kolem podle mě docela zajímavého Kirihita, zaujal. Pořád je to stejně praštěné a občas mě to rozveselí a pořád mě to docela baví. Prostě pořád za 4*, ale možná o malinký chloupek lepší než první série. Možná až mě omrzí nadužívat slovo pořád, tak mě přestane bavit i tohle, ale zatím se tak pořád ještě nestalo...(3.2.2015)

 • Teelus
  ***

  V podstatě se k tomu dá říct (bohužel i bohudík) to samé, co k první sérii. Za mne převažuje zklamání, neboť po jedničce, kterou jsem brala jako úvodník, jsem již čekala nástup komplikovanější zápletky, ale seriál se místo toho drží své sluníčkové shoujo strategie a opět ponechává skutečnou pointu seriálu jen v náznacích a nikam se nepohne. Neurazí ani nenadchne a nijak neláká k opětovnému shlédnutí, lepší průměr.(5.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace