Binan kókó čikjú bóei bu Love! (TV seriál)

• japonský

美男高校地球防衛部LOVE!

• japonský

Binan kōkō chikyū bōei-bu Love!

Cute High Earth Defense Club Love!

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2015, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Jeoffrey

Toto je příběh pětice studentů, členů klubu s poetickým názvem "Klub ochránců země", který ale není zaměřený na ekologickou činnost ani jinou bohulibou aktivitu, ale spíš jeho členům slouží jako slušná ulejvárna, a jednoho růžového vombata. Tento vačnatec jednoho dne pánům oznámí, že je jejich posláním chránit zemi před různými nebezpečími... Jde v první řadě o komedii a parodování známé tématiky magických dívek (Mahou Shoujo), kdy si zkrátka autoři pohrávají s myšlenkou, že když můžou být magické dívky, proč by nemohli být magičtí chlapci a tak nám podávají tuto tématiku tak trochu naruby, ale stále se spoustou klasických klišé, a tak se díváme na pány v slušivých sukýnkách magických dívek s hůlkami se srdíčkem na konci, přidejte si k tomu růžového vombata a máte zkrátka zážitek, který nadchne fanoušky gender-bender, bishounenu, absurdních šíleností a "růžového žužu", zkrátka kategorií, které mě bohužel (nebo možná bohudík) většinou míjí a tak toto dílko u mě nemělo prakticky šanci na úspěch, přesto jsem mu jí dal a ... Takže drop po prvním díle a vracet se k tomu určitě nebudu, neříkám, že je to špatné, jen to zkrátka není můj šálek čaje.(6.1.2015)

• SonGokussj

Pár ... upřesnění... pro jistotu... 1) Jestliže srovnám, čemu dala Startletka 2* versus toto, připadají mi nějaké věci absurdní. ... 2) Jeoffreyho koment jsem nepřečetl ani celej, stačilo mi vlevo dole "drop po prvním díle... 3) sám jsem tomu obětoval 40 sekund. Nějakých 20 jsem se zdržel na "transformaci", kde políbí prsten, řeknou "Love Making!" a - od té chvíle je to horší jako Free!... .... ... 4) Neviděl jsem z toho ani minutu, v zásadě toto prakticky nikdy nedělám, ale tady musím hodnotit, aby to odstrašilo všechny ostatní. -10%.(28.1.2015)

• Starletka

Ano, je to strašná chujovina, ale místy dokáže být i docela vtipná. Především je potřeba zdůraznit, že tento seriál je PARODIE, takže většina vtipů je na účet žánru Mahou Shoujo neboli Magical Girls, a s tím samozřejmě souvisí i proměňovací sekvence, typické oblečení, magické hůlky, mluvící zvířátka, růžová barva - no prostě všechno co u tohoto žánru být má, jen s tím rozdílem, že nejde o holky ale o kluky. Pokud už jen tento koncept ohrožuje vaši heterosexualitu, běžte si radši pustit nějaké plnohodnotné ecchi, protože kromě toho a fanservice tady nic víc nenajdete. Koneckonců si to samo ani na víc nehraje. Ale konec má překvapivě zajímavý plot twist. Jo a nejlepší postava je rozhodně ten malý, roztomilý ježeček mluvící basem Hirokiho Yasumota. Ať žije rovnoprávnost. 4/10(27.1.2015)