Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  *****

  Už hodně dlouho jsem neviděla tak zábavné anime. Ten žlutý chobotnicový učitel mi svým způsobem humoru naprosto vyhovoval a bavila jsem se s ním, když škádlil nejen studenty, ale i vlády různých zemí. Mělo to napětí, přátelství, akci, dobré dialogy a zajímavý příběh, který mě tak chytl, že jsem to musela zhlédnout hned dvakrát. Prostě mi to strašně sedlo. Nemůžu se dočkat pokračování, i když jako správný nadšenec jsem si již stihla vyspoilerovat vše, co v něm bude.(6.12.2015)

 • ComicGuy
  ****

  Pokiaľ som hovoril ,že One Punch Man je najšialenejší seriál ,čo som videl ,tak Assassination Classroom je dielom génia! Nápad dotiahnutý do dokonalosti a pritom tak strašne minimalistický. Koho napadlo urobiť seriál o učiteľovi ,ktorý je chobotnica ,ktorá dokonca zničila mesiac a učí triedu ,ktorá sa ho pokúša zabiť ,by si mal prísť do USA pre Oscara za celoživotné dielo 😆 ! Mám za sebou len zopár dielov ,no už teraz sa ten seriál nebojím prehlásiť za stratený klenot anime priemyslu. Za "Korosenseiia" dávam dokonalých 5* a dúfam ,že sa aj pri ďaľších epizodách budem rovnako váľať od smiechu po zemi.(23.3.2019)

 • Emerelle
  ****

  Velmi originální anime, hudba ale moc povedená není - celý opening je poněkud pochybný a dle mého názoru se k anime nehodí. Učitel Koro je také zvláštní bytost, na jeho studentech mu záleží víc než na jeho životě. A to doslova... Kdo má rád vtipné a originální anime, tak se nudit rozhodně nebude. Za mě 4*(23.7.2015)

 • TheDarKnig
  ****

  Prim nehraje jen velmi zábavná a neokoukaná hlavní premisa (to Japonci přece jenom umějí často, překvapovat) a úžasné množství velmi zábavných situací z ní plynoucí (ale nejen z ní), ale i hlubší rovina - vztah učitele - žáka, komentář k japonskému školství jako takovému, rivalitě, snažení se uspět apod. Navíc Koro sensei vždy radí a vysvětluje tak krásně a libozvučně. Škoda jen, že chybí nějaká výraznější zápletka, k té se snad teprve schyluje. Finále první řady mírně slabší.(25.2.2016)

 • Scalpelexis
  ***

  Když tak vidím všechna ta pozitivní hodnocení, tak je mi líto tomu dát méně. Jenže na anime mi to trvalo shlédnout poměrně dlouho (cca měsíc) a nikterak výrazně jsem se na jednotlivé díly netěšil. Krom neobvyklé premisy a vůbec neortodoxní postavě Kora-Sensei jsem totiž nenašel prvek, který by nějak vybočoval anebo byl přespříliš zajímavý. Animace průměrná (Proč Nagisa musel být nakreslen tak, jak byl?), děj nespádovitý (Od 4.do cca 18. dílu se neposuneme nikam) a nejspíš jsem si představoval s naložením myšlenky trochu jinak. Nejde náhodou o osud celé planety, které hrozí zmizení za necelý rok? Tak jak je možné, že postavy si v hlavách představují, jak nějaké schopnosti využijí třeba za 10 let? Generických postav je tam vůbec trillion (jméno znám tak u 6-7), hodně z nich se tváří zpočátku naprosto terminatorsky, aby po chvilce zkrotly jako beránci a přestaly řešit onu hrozbu. Samotný velkolepější konec je sic dost překotný, ale vyloženě slabý. Hodně nevhodný je OP (jak píseň, tak hlavně skákající dětičky), naopak Hello Shooting Star ending je jeden z nejlepších, který jsem kdy slyšel. Tím se dostávám k lepším stránkám seriálu: Komediální prvky, postava Kora-Sensei (na konci je už trochu úchyl/nejistý, ale 2/3 seriálu super), nápad a poměrně pěkně vykreslený vztah učitel-studenti, který se nevidí. Mrknu na 2. sérii, protože dle ohlasů slibuje větší nastavbu, jinak bych musel hodnotit jen mírným nadprůměrem.(14.2.2017)

 • - Přezdívku Korosensei žáci vytvoří svému učiteli ze slov korosenai (nejde zabít) a sensei (učitel). (Sirenie)