AC/DC - Big Gun (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Komedie

USA, 1993, 4 min

AC/DC mám rád a Arnolda tiež a dokopy je to celkom sranda tento videoklip s posledného akčného hrdinu. https://www.youtube.com/watch?v=nLsXJitaiVo 75% - 4*(22.3.2019)

AC/DC a Arnold Schwarzenegger? To je teda absolútne anomálna kombinácia. Tak ale v tomto videoklipe sa to až tak nebije. Zaujímavé to je a skladba je riadna pecka.(19.8.2016)

Super song k filmu Poslední akční hrdina s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli.(7.11.2018)

Austrálska hard rocková hudobná skupina AC/DC nahrala v roku 1993 pieseň "Big Gun". Vyšla ako singel. Zložili ju špeciálne pre soundtrack ku filmu "Posledný akčný hrdina", v ktorom hlavnú úlohu stvárnil herec Arnold Schwarzenegger. Tiež účinkuje aj vo video klipe, ktorý bol natočený ku tejto skladbe. Zúčastnil sa koncertu AC/DC a poriadne to s nimi roztočil aj na pódiu. Velice zaujímavá spolupráca AC/DC a Arnold Schwarzenegger. "Big Gun". ****(17.8.2016)

Arnold sa rozhodol, že propagáciu svojho ambiciózneho projektu obohatí o vystúpenie v hudobnom videoklipe skupiny AC/DC. Čo z toho vzniklo? Dynamická skladba, úsmevný klip a jedna neuznaná finančná filmová katastrofa, ktorá si zaslúžila byť popri Spielbergovom Parku a Stalloneho Horolezcovi najväčším hitom roka. Pre mňa teda áno.(4.4.2017)

• - Mezi fanoušky se v klipu objevil Shavo Odadjian, později baskytarista System of a Down. (Fenk)