Miliardové výkupné

Billionaire Ransom

Thriller

USA, 2016, 107 min

• Hanys_

Nejdřív jsem si myslel, že to bude nepřiznaný remake Battle Royale. Nakonec se ale z Take Down vyklubalo nefalšované sci-fi, protože jak jinak pojmenovat žánr, ve kterém zhýčkaní teenegři po pár denním pobytu na ostrově, dokáží sejmout komandu profíků se samopaly. Navíc to má fakt nesympatický dabing.(11.2.2017)

• Gray Wolfman

Pro mě strašnej průůůůser!!! Čekal jsem něco jako Pustinu s rozmazlenejma frackama, ale tohle fuckt nee. Pravda, parchanti jsou rozmazlení dost a zasloužili by si pořádně na držku, což se bohužel nestane a v podstatě zvládnou zmasit komando "profesionálů", které by v pohodě pondali i Agenti dementi. O dialogách radši ani nemluvit. Jedna hvězda jen za nápad, jinak ruce pryč !!!NEDOPORUČUJI!!!(12.9.2016)

• Aljak

Námetovo super, ale film bohužiaľ za veľa nestál. Už vidím ako sa partia rozmaznaných darmožráčov zo dňa na deň zmenila na ucelený a spolupracujúci profesionálny tím, ktorý sa dokázal postaviť profesionálnym zabijakom. A pritom stačilo, aby kus filmu venovali tomu ako sa kolektív rozmaznancov zbližoval, ako pochopili silu vzájomnej spolupráce a ako nadobudli nejaké návyky zodpovednosti a samostatnosti. Toto bolo moc zhurta, že po 2 dňoch sa zrazu rozmaznanci stali expertmi na bojové taktiky, takže napokon to celé vyznelo dosť nerealisticky a aj amatérsky. Škoda, námet bol veľmi sľubný!(14.9.2016)

• Spilif

Po dlouhé době něco i napíšu. Z prvu jsem chtěl tohle ohodnotit jako odpad ale zaslouží si to jednu hvězdu za obsazení a za těch prvních cca 10 minut na začátku. Pak už to bylo jen pád do propasti a čekání na světlo v tunelu v podobě titulků. Dlouho jsem nic tak hroznýho nedokoukal do konce tak nevím proč zrovna tohle... Všem kdo se pro tohle rozhodnou přeji pevný nervy ;)(5.2.2017)

Nic než další snímek o problémové mládeži tentokrát zbohatlické, kteří byli posláni na jistý ostrov na převýchovu. A že to nebude rajská zahrada je více než jasné. Zvláště po té, co ostrov přepadne banda s úmyslem jednoho zbohatlického synáčka unést. A důvod k přestřelkám, honičkám a zkrátka boje o život může začít. Snímek nepřináší nic, co by předčilo očekávání. Do příběhu jsou sice vsazeny dva dějové motivy a kupodivu to funguje, ale očekávaná akční eskapáda se rozhodně nekoná. Vizuální stránce napomáhá absence známých tváří, takže alespoň z tohoto hlediska snímek vyznívá přijatelně. Děj je na prvním místě a pak až teprve ta akce. Snímek stojí za zvážení, ale nic ojedinělého se od něj očekávat prostě nedá.(23.4.2017)

• - Natáčanie prebiehalo na viacerých miestach vo Walese a na ostrove Man. (MikaelSVK)