Miliardové výkupné

Billionaire Ransom

Thriller

USA, 2016, 107 min

• Gray Wolfman

Pro mě strašnej průůůůser!!! Čekal jsem něco jako Pustinu s rozmazlenejma frackama, ale tohle fuckt nee. Pravda, parchanti jsou rozmazlení dost a zasloužili by si pořádně na držku, což se bohužel nestane a v podstatě zvládnou zmasit komando "profesionálů", které by v pohodě pondali i Agenti dementi. O dialogách radši ani nemluvit. Jedna hvězda jen za nápad, jinak ruce pryč !!!NEDOPORUČUJI!!!(12.9.2016)

• Hanys_

Nejdřív jsem si myslel, že to bude nepřiznaný remake Battle Royale. Nakonec se ale z Take Down vyklubalo nefalšované sci-fi, protože jak jinak pojmenovat žánr, ve kterém zhýčkaní teenegři po pár denním pobytu na ostrově, dokáží sejmout komandu profíků se samopaly. Navíc to má fakt nesympatický dabing.(11.2.2017)

Napínavý thriller u kterého není dobré moc přemýšlet, jen se nechat bavit a fandit těm našim, aby vyhráli. Sice Kyle nebyl až takový sympaťák, ale časem si to u mne vyžehlil. Líbila se mi i ta myšlenka druhé šance a to, že titul spratek ti tady není k ničemu. Děckám jsem ten skautský tábor i tak trochu záviděl, vždyť se tam měli super. Bylo to spíš jak za odměnu do chvíle, než dorazili ti opravdoví spratci. Závěr byl také mile překvapivý.(19.2.2017)

• Fr

“KURZ, KTERÝ VÁS ČEKÁ, BYL NAVRŽEN TAK, ABY LIDEM, JAKO JSTE VY, ROZMAZLENÝM POTOMKŮM VELMI BOHATÝCH LIDÍ, POSKYTL POSLEDNÍ ŠANCI SE SEBOU NĚCO UDĚLAT...“ /// Rozmazlenej dobytek, pocházející ze semene pracháčů je umístěnej do „ostrovní“ polepšovny. No a partička žoldáků, toužící po kousku majetku jejich fotříků, procvičí jejich instinkty přežití… Dlouho je to takovej pionýrskej survival. Parchanti se učej, jak a co ulovit, přejít most..atd... a taky jak to spolu vydržet. Třičtvrtě hodiny. Pak to začne bejt trochu zajímavý, ale žoldáci jsou spíš čuráci, takže by to mohlo pobavit spíš puberťáky (teda pokuď zrovna nejsou na tom vostrově). A hlavně je to celý uvěřitelný jak polepšenej Islamista. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Řeším dilema: v pasťáku se mi ztratil parchant. Mám zaplatit? 2.) U baráku si hrajem na indiány a na černochy. (Se starou? Tak to nech bejt…). 3.) Thx za titule „titulkomat„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(20.4.2017)

• Aljak

Námetovo super, ale film bohužiaľ za veľa nestál. Už vidím ako sa partia rozmaznaných darmožráčov zo dňa na deň zmenila na ucelený a spolupracujúci profesionálny tím, ktorý sa dokázal postaviť profesionálnym zabijakom. A pritom stačilo, aby kus filmu venovali tomu ako sa kolektív rozmaznancov zbližoval, ako pochopili silu vzájomnej spolupráce a ako nadobudli nejaké návyky zodpovednosti a samostatnosti. Toto bolo moc zhurta, že po 2 dňoch sa zrazu rozmaznanci stali expertmi na bojové taktiky, takže napokon to celé vyznelo dosť nerealisticky a aj amatérsky. Škoda, námet bol veľmi sľubný!(14.9.2016)

• - Natáčanie prebiehalo na viacerých miestach vo Walese a na ostrove Man. (MikaelSVK)