Reklama

Reklama

Mrazivá zvrhlost

  • Česko Sexuální dravec (více)
Thriller / Pornografický
USA, 2001, 89 min (Special Edition: 85 min, Televizní verze: 82 min)

Obsahy(1)

Krásná mladá žena je mrtvá. Udusil ji při aktu lásky milenec opravdu neúmyslně? Její přítelkyni čeká velmi nebezpečné vyšetřování ve světě podivných slastí, intrik a napětí… (Bontonfilm)

Recenze (6)

rozbris 

všechny recenze uživatele

Pár erotických thrillerů jsem viděl, a tento se dál skouknout a v mých očích dokonce i dostal dobré hodnocení. ()

PetrPan2 odpad!

všechny recenze uživatele

Erotický thriller, u kterého se ani nebudete bát ani vás nevzruší... za to se vás úspěšně pokusí unudit k smrti. Richard Grieco ani Angie Everhart nikdy nebyly bůhví jací herci, přesto si v tomhle vyloženě špatném filmu nasadily laťku tak nízko, že by ji nepodlezl ani mistr světa v limbu. Erotické scény jsou vzrušující asi jako fotbal na nově... chybí už jen komentář Vaška Tittelbacha. ()

Reklama

dots24 odpad!

všechny recenze uživatele

Toto bola možno najväčšia strata času čo sa týka pozerania filmu na náhodu bez toho aby som vedel do čoho idem. Otrasní herci , vlastne ani neviem či sa to dá nazvať hercami, zlá kopirka základného inštinktu už po neviem kolkatý krát a zase taký istý hnoj, možno aj najväčší aký som z tých vykrádačiek videl. Tu sa fakt nedá nájsť ani jedno pozitívum. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Angie Everhartová a Richard Grieco (...) v ďalšej bežne podpriemernej vykrádačke ZÁKLADNÉHO INŠTINKTU, nevhodnej ani na na nedeľnú polnoc. Matné a fádne. Že som si to na začiatku 21. storočia požičal za peniaze v požičovni (mylsím, že ešte na VHS!), ľutujem dodnes. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Dve nesympaticke kreatury sa rozhodli vykradnut Zakladny Instinkt s Michael Douglasom a Sharon Stone. A na rozdiel od tej kultovej dvojice ich vykony stoja za lopatu hnoja. A aj to rozmyslam, ci som neprehnal. 5 % ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama