Sympaticky citlive napsane drama s dobrou dynamikou a zjevne velice solidnim potencialem. Jak hereckym, scenaristickym, tak tematem. Pokud mate slabost pro mysteriozni zalezitosti na tema zivot vs smrt a v neposledni rade snad nestarnouci Jenifer Beals jako ja, testnete pilota...(16.6.2015)

PILOT: Stanice TNT prezentuje divákům důkaz o tom, že lze bez větších cavyků natočit seriál s náboženskou tématikou, který neurazí jak zaryté ateisty, tak ani pravidelné návštěvníky nedělních bohoslužeb. Objeví doktorka Tylerová pravdu o posmrtném životě? Poutavá dramata pohrávající si obratně s palčivými otázkami existují!(18.6.2015)

Pilot super, když bude série pokračovat v podobném duchu, budu jedině spokojen.(5.7.2015)

Seriál je pro mne naprosto úžasný a dobře zpracovaný- dávám plný počet a doporučuji shlédnout(30.9.2016)

Srať na seriál. Nechcem sa zaoberať jeho premisou, pretože mať o niečom dôkaz už nie je viera ale známosť/vedomosť, čo je samozrejme rozdiel. Preto všetko "okolo teho" preskočím a idem rovno na Jennifer Beals. Pamätám si, ako som ju prvý krát videl vo Flashdance ako mladý, nadržaný čurák a platonicky sa do nej zamiloval. Samozrejme, že od vtedy som ju tu a tam v niečom videl, ale tu ju máme znova a proste... je úžasné ako málo sa za tie roky zmenila. Je síce vidno, že je staršia, ale 52 rokov? Viem si predstaviť koľko báb by chcelo v jej veku takto vyzerať. Kurnik, ja by som chcel tak vyzerať, teda ak by som mal záujem o zmenu pohlavia. Po 6. časti 50% a myslím, že lepšie to už nebude.(14.8.2015)