Mimi (TV seriál)

Mimi

Romantický / Horor / Mysteriózní

Jižní Korea, 2014, 4x? min

Chang-soo Song

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Tak tento miniseriál je pro mě obrovské překvapeni. Hltal jsem každou sekundu děje a nemohl se ho dostatečně nabažit. Han Min Woo je kluk, který pomalu rozkrývá ztracené vzpomínky na jeho první lásku Mimi, podle čehož maluje komiks. Mysteriózní atmosféra je skvělá a děj plyne přiměřeně rychle. K tomu přispívají pouhé 4 díly. Popravdě si ani nedokážu pořádně představit, že by Mimi více díly oplýval. Mimo atmosférický děj jsem také holdoval opravdu nádhernému soundtracku a to jak zpívaným písním, tak i instrumentálním skladbám. Dost často zde hraje jedna má hodně oblíbená píseň. Poprvé jsem ji slyšel v podání Park Yoon Ha a Jung Seung Hwana a v té době mě hodně zaujala. Později jsem ji našel zpívanou Wendy s oficiálním videoklipem, ale ten jsem nikterak nevnímal, a proto jsem ani nevěděl, že se jedná o klip z tohoto seriálu. K Mimi jsem se dostal nějakou velkou náhodou a jsem opravdu rád, že se tak stalo, neboť bych přišel o cenný zážitek.(27.1.2016)

Dějová linie mi přišla rozhodně hodně zajímavá a originální, takže kdybych hodnotila jenom hlavní téma, tak bych dala asi 4 hvězdičky, ale časová linie pro mě byla šíleně matoucí, neustále jsem se ztrácela, jak jdou věci po sobě, co se kdy stalo, co je minulost a co přítomnost (i když to se dalo rozeznat podle účesu :-D ). A přiznávám, že i konec byl pro mě takový zvláštní. Jinak hlavní dvojice byla skvělá, Changmin byl kouzelný :-D(5.1.2015)