poster

Osamělá vlčice

 • francouzský

  La louve solitaire

 • slovenský

  Osamelá vlčica

Dobrodružný / Krimi

Francie / Itálie, 1968, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (13)

 • DaViD´82
  **

  Film o Fantomasce "Catwoman" Lupénové, který vznikl snad pouze proto, aby Logereau mohl při natáčení slintat nad půvabnou Danièle ve slušivém a velmi (ale opravdu velmi) přiléhavém kostýmu. A ne že bych se mu divil, ale mohl k tomu slintání vzhledem k žánru přidat aspoň i zdání napětí, příběhu či stylu.(22.1.2013)

 • Brouk
  ****

  Jůůůů, tak tuhle Arsenku Lupenku v sukni jsem bezmezně miloval.....(16.3.2005)

 • Flego
  ****

  Pre mňa povinnosť, pre mladých divákov zrejme nudná zlodejská krimi. A čiastočne majú pravdu, po veľkolepých produkciách je tento len chudobný príbuzný. Ale to je len prvý pohľad. Pri hlbšej anylýze ide o dobre prepracovaný žánrový snímok, ktorému nechýba spád, tempo a dôvtip. Danièle Gaubert je v úlohe Francoise najlepšou voľbou a jej čierna kožená kombinéza s pohybovým nadaním je pastva pre každé oči. Podobne treba oceniť aj hudbu, ktorá dokonale vystihuje všetky scény a narába sa s ňou perfektne.(28.10.2012)

 • Rakosnicek77
  *****

  Tak tenhle film, je i vzhledem k jeho stáří, stále velmi dobrá podívaná. Příjemná změna, koukat zase jednou na ženskou, když do podobných rolí, se povětšinou obsazovali muži. Zábava, napětí, akce. Jo a taky sakramentsky vytuněná lednička :-)(3.3.2016)

 • nervoznideda
  *****

  kde jsou ty doby starých dobrých filmů , ještě štěstí že je tady máme k potěšení než ty nové píchoviny zdraví deda :-) to je 50. letitý film nemá chybu :-)(29.3.2017)

 • fragre
  ***

  Ach ano, dechberoucí balancovaní na laně a rajcovní černý přiléhavý kostým, to jediné mi zůstalo jako matná vzpomínka na dávno v letním kině (načerno) viděný film. Tenkrát (asi v r. 1969, 1970) naprostá senzace, po letech stále shlédnutí hodný kousek. Jistě, nic zvláštního, takových lupičských příběhů byly jistě natočeny veletucty, ale tenhle je pro mne ochucen nostalgií...(13.11.2011)

 • kaylin
  ****

  Musím uznat, že tahle zahalená zlodějka, která se inspirovala v postavách jako Arsène Lupin, nebo ještě spíše v postavě Diabolika, se mi prostě zamlouvala. Má to něco lehce z Bonda, je to sexy, jen místy to má taková hluchá místa, která jsou dána i absencí hudby, což je zde trochu iritující. Ale taková příjemná béčková atmosféra se mi líbila.(16.8.2017)

 • sator
  ****

  Nebyla v sukni ale v přiléhavém černém trikotu. Viděl jsem před 30 lety,docela by mě zajímalo jak dneska... 70 %(17.3.2009)

 • Pink.Panther
  ****

  Jinde to má sotva 60%, jenže tady v Česku je tento film prostě kult a my kteří víme vo co go dodáváme že právem. Produkce: Intermondia Films (26.11.2016)

 • bull!nka
  ****

  Strašně jsem ji obdivovala, jak je šikovná na tom laně ;o)(19.6.2009)

 • Pitryx
  **

  Já si pamatuji právě jen ten černý trikot a to balancování na laně. Byl jsem malej. Takže nemohu ani objektivně hodnotit, ale rád bych se na to podíval.+++++++++Krásná vzpomínka na mládí. Díky jednomu z lidí zde, který mi tento film poslal, jsem si jej mohl znovu připomenout a jen se divit. Jak to, že jsem tehdy neviděl chybu vedle chyby, nesmysl vedle nesmyslu a kopance ve scénáři?? Jednoduchá odpověď, film tehdy naprosto vybočoval z normalizační scény a byl hltán zcela jinak. Tehdy bych hodnotil tak za 90%, dnes tak s bídou za dvacet. A tak z toho udělám průměr, takový podivný průměr, kde odečtu to, že je snímek dosti statický a přičtu Daniéle Gaubert a pěknou hudbu.(20.11.2010)

 • raininface
  ****

  Na děj si vzpomínám už jenom matně, ale dobře si pamatuju, že tenhle film byl pro nás jako kluky pojem. DPZ: 23.10.1970.(26.3.2012)

 • veverysiak
  ***

  Toto bol asi prvý film, pri ktorom som si prvýkrát uvedomil dve veci, že akčné žánre majú niečo do seba a popačujú sa mi viac ako romantika a psychošiny a drámy, a že fešné kôrky v priliehavých overaloch mi spôsobujú také divné príjemné pocity, z toho vyplýva, že som riadny pamätník, dnes už netuším, kedy som to videl, ale pamätám si, že to bolo farebné, viem to podľa červeného Firebirdu, s odstupom je to taká dosť neškodná pakovina, ale Daniela je tu parádnica na pohľadanie a vie bohovsky liezť po lane a škrabať sa po fasádach a šoférovať jedno z najkrajších áut, aké kedy bolo vyrobené, ohromná nostalgia, takže 65%.(11.7.2017)