poster

My All American

Životopisný / Drama / Sportovní

USA, 2015, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  ***

  Film ma stesti, ze namet je podle skutecnych udalosti. Kdyby si ho tvurci vymysleli, tak mame na svete dalsi kycovitou sracku. Coz je do jiste miry i tak, ...prehnane pateticke, "americke", hudebne precitlivele, plne velkych proslovu atd. Nejedna se o vylozene spatny film, ale netusim, co by se muselo stat, abych si tento film jeste pustil.(9.5.2017)

 • Blazis34
  ****

  Hezké a dojemné drama ze sportovního prostředí. Cesta životem mladého Freddieho stoupala jen a jen vzhůru, byl úspěšný ve všech oblastech, než se mu objevila rakovina v stehenní kosti. Je to strašlivý zásah do mnoha životů a vůbec si to nedovedu a ani nechci představit, jak hrozné musí být slyšet tento strašlivý verdikt. Vraťme se ale k filmu. Docela se mi líbilo, že se ona událost nestala už na začátku filmu a děj by bylpak ponurý a smutný. Takhle mohl divák ochutnat život úspěšného a sympatického fotbalisty a těšit se chvíli s ním. I když asi každý věděl, co se stane, přišlo to až na konec a byto to nesmírně dojemné. Mám rád silné příběhy o odvaze a vnitřní síle a lidi co se nezdávají za žádných okolností. Angelo Pizzo nám jeden takový skvěle zrežíroval a já mu za to dávám skvělých 80% - čtyři hvězdy.(23.8.2016)

 • Karlos8
  ****

  Cancer. Jedno slovo, které vám změní život od základu. Najednou zjistíte, že všechno, co jste budovali nebo chtěli v životě dosáhnout, tak je nenávratně pryč. Příliš předbíhám tomuto snímku, který mě v první polovině prakticky ničím nezaujal, ale ve druhé polovině mě doslova přikoval. Velmi silný příběh jenž vypovídá o příběhu kluka, který se stal inspirací pro spoustu lidí. Není tajemstvím, že jeho boj se zákeřnou nemocí změnil myšlení celé americké vlády, včetně tehdejšího prezidenta Nixona. Důstojné uctění památky.(27.2.2016)

 • kaylin
  ***

  Kdyby to nebylo podle skutečné události, tak máte pocit, že je to jen neskutečně prvoplánová kalkulace. Což ona je i tak, protože do hlavní role byl nutně obsazen hezounek, Aaron Eckhart hraje dobře, ale místy neskutečně pateticky, ale není v tom sám, ten film ho k tomu nutí. Kdyby se to pojalo trochu méně srdceryvně, asi to bude fungovat lépe.(17.2.2016)

 • Opeth
  ****

  Ano, jasně, doják jako prase, kýč a tak. Ale funguje to, toho kluka není možný mít nerad. A pro mě jedna z nejdůležitějších scén byla už kolem 10 minuty, díky které jsem si film začal opravdu užívat - myslím tím pozvání na rande a hlavně chování té dívčiny, to bylo neskutečně roztomilý, možná nejroztomilejší reakce na pozvání, co jsem kdy ve filmu viděl.(5.9.2016)

 • - Film je založen na skutečné události hráče Freddie Steinmark. (ARI50)

 • - Při zápase Texas Longhorns a Arkansasu Razorbacks hrál Freddie Steinmark v největších bolestech, aby pomohl týmu. Nakonec po 6 dnech od zápasu mu byla noha amputovaná a zápas se nazval hrou století. (ARI50)

 • - Roli quaterbacka #16 Jamese Streeta hrál jeho vlastní syn Juston Street. (MarekM8)