poster

Convict

Akční / Krimi / Drama

Austrálie, 2014, 110 min

Scénář:

George Basha

Kamera:

Andre Deubel
(další profese)
  • kaylin
    **

    Ale jo, až na to, že to bylo takové trikově nudné, myslím v oblasti krve a násilí, tak se mi tenhle film zamlouval dost na tolik, abych mu dal alespoň těch 40 %, a to i přesto, že je to vlastně jen jedno velké klišé a v oblasti vězeňského dramatu to nepřináší nic naprosto nového. Ale ono to vězení prostě má svoje kouzlo. Hodně temné kouzlo.(8.1.2015)

  • Hapretor
    *

    Obyčejný film z vězení na zabití času. Nic víc. Nic míň. Hlavně bylo zábavné, jak takový prcek zmlátí všechny, úplně všechny i dvakrát tak větší. Vzpomněl jsem si na příběh "David a Goliáš". Dějově jasné, spíše nudné. Kdyby tam aspoň hrál Van Damme, nebo jiná vyhaslá mlátící star. Bylo by to taky nudné, blbé a obyčejné, ale bylo by tam to jméno. Jo, a taky bylo vtipné, jak se vždy rozčílil, až prskal sliny. Za ty výbuchy vzteku, když ho třeba prudili strážníci, by zasloužil "Zlatou Koalu".(7.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace