50 odstínů vášně

• USA Bound
Trailer

Dcera bohatého realitního makléře Michelle (Charisma Carpenter) se zamilovala do mladšího muže (Bryce Draper), který ji uvedl do světa B & D a S & M sexuálních praktik. Svůj další život podřídila nově probuzené sexuální vášni. (TV Barrandov)

Trailer

Arsenal83 odpad!

Z času na čas sa vyhodia peniaze do studne. Zaplatíte hercom, ktorí nevedia hrať a kúpite scenár od niekoho, kto by nenapísal ani leporelo. Pardon, tu nikomu nebolo zaplatené, ten debil si to natočil sám. Ale neviem pre koho a predpokladám, že teraz sa mu sakra zle spláca ten úver, čo bral na nakrútenie tohto skvostu. ()

Jara.Cimrman.jr

Věřím tomu, že mezi mocnými manažery musí být SM celkem v oblibě, ale divák by si chtěl taky trochu užít. Mne tedy nějaké to "Yes, sir" moc nebralo a občasné plácnutí přes sedinku mi taky moc vzrušení nenabídlo. Alespoň po obrácení rolí to vypadalo trochu slušněji, ale pro mne není příliš velkou zábavou sledovat tahání za cizího pinďoura. Přesto jsem se nijak zvlášť nenudil, koukat bylo na co, uběhlo to v solidním čase a tak nezbývá než to ohodnotit, okomentovat a zapomenout. ()

Marek1991

Tvrdé, no veľa žien toto vníma ako príklad ako by sa mal muž správať, akurát to až tak na verejnosti nedávajú na sebe vidieť. Je to proste o tom zvieracom v nás a preto to nie je zlý film, aj keď rád by som to videl inak a rád by som to videl viac rozvité, či už k dôvodom, k zmene, no určite minimálne viac do detailov to súčasné. Samozrejme vek otca a dcéry tu akosi nesedí už vzhľadovo. Biznis príbeh sa mi tiež veľmi nepáči, také to frajerstvo, tohto zobrazovania sveta mám za tie roky už dosť, v mnohom je odtrhnuté od reality života väčšiny ľudí planéty. ()

kaylin

Doufal jsem, že tu bude nahá Charisma Carpenter, což se poštěstilo nejen v první scéně, kde je to velmi rychlé. Poštěstilo se i dál a místy je to celkem odvážné. No, vlastně tak v jedné scéně. Jinak je to bohužel dějově hodně hloupé a je mi jasné, že to těží z "50 odstínů šedi". Škoda, že to nebylo ještě odvážnější a trochu víc sexy po delší dobu. ()

Wacoslav1

Stathamova děvka z Expendables má slušnou postavičku, ale její afektovaný herectví to zrovna nevytrhne. Další film o ničem kterej opravdu tak trochu připomíná levnější variaci na 50 odstínů šedi. Překvapivě je to o něco lepší. Asi kvůli rozumnější délce při který než jsem si řekl, no to je, ale sračka, tak to skončilo.15% ()