poster

50 odstínů vášně

 • USA

  Bound

Drama / Thriller

USA, 2015, 90 min

Režie:

Jared Cohn

Scénář:

Jared Cohn

Kamera:

Laura Beth Love

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

James Kondelik

Scénografie:

Kalise Wallace

Kostýmy:

Yesenia Correa
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marek1991
  ***

  Tvrdé, no veľa žien toto vníma ako príklad ako by sa mal muž správať, akurát to až tak na verejnosti nedávajú na sebe vidieť. Je to proste o tom zvieracom v nás a preto to nie je zlý film, aj keď rád by som to videl inak a rád by som to videl viac rozvité, či už k dôvodom, k zmene, no určite minimálne viac do detailov to súčasné. Samozrejme vek otca a dcéry tu akosi nesedí už vzhľadovo. Biznis príbeh sa mi tiež veľmi nepáči, také to frajerstvo, tohto zobrazovania sveta mám za tie roky už dosť, v mnohom je odtrhnuté od reality života väčšiny ľudí planéty.(23.2.2016)

 • mira007
  ***

  Když pominu, že český distributor parazituje názvem na tom slavnějším snímku, tak tenhle kousek není až tak špatný jak jsem čekal dle zdejších komentářů. Jednoduchý film s nízkým rozpočtem o jedné mamině podnikatelce, do jejíhož života vtrhne mladík se sado maso choutkami. Je to ploché, s ne úplně dobrou pointou ( ohledně toho mladíka) ale s dobrou pointou u obchodního partnera. Erotiky tu není mnoho, ale je tu ( proto jedna hvězda je za hlavní představitelku s věkem č.45). Hodně směšné bylo že otce hrál o deset let starší herec, který s těma plastikama vypadal jako sourozenec a mladší. Koukatelné to bylo.(12.11.2015)

 • mira.l
  **

  No...tak to bychom měli. Rychlým pohledem na monitoru vpravo vidím, že odpadem se tady v hodnoceních zrovna nešetřilo. Že by se na to nedalo koukat vůbec, to zase asi ne, ale čekal jsem od toho zřejmě víc. Takže jedna z mála věcí, na které se tu dá dívat, teda většinou, je představitelka hlavní role Charisma Carpenter, a její dcérečka, která se ale objeví v pár záběrech. Tak nějak nevím, jak to objektivně zhodnotit, tak se o to snad radši ani nebudu pokoušet. Za dvě*. Jo a 50 odstínů šedi jsem neviděl a jak to tady tak čtu, tak o to se asi radši pokoušet taky nebudu.(7.12.2015)

 • gabin(a)
  odpad!

  Lituju všechny chudáky, kteří se těšili na erotický film! Místo toho dostali ...já ani nevím jak tuhle kravinu nazvat! Asi nechtěnou parodii na Dallas, Dynasty a telenovely, soudě podle těch cca 15 minut, které jsem na to střídavě při přepínání vydržela koukat, čistě z nevěřícnosti, že je to tak pitomé. Při scénách s otcem v kanceláři (doufám, že byl nevlastní, vypadali totiž naprosto stejně staří) a pak na jakési poradě, kam ta obstarožní silikonová blbka naklapala s nesplněným úkolem nebo při jejím dallasovsko alexisovském vyjednávání s jakýmsi boháčem jsem se už smála. Vždyť ona ani neměla žádnou mimiku. Bylo to hrozný! Můj nachlazený manžel se utábořil v jiném pokoji a tak bohužel toto veledílo nekomentoval svým obvyklým způsobem, tak mě to fakt nebavilo.(19.1.2017)

 • kaylin
  **

  Doufal jsem, že tu bude nahá Charisma Carpenter, což se poštěstilo nejen v první scéně, kde je to velmi rychlé. Poštěstilo se i dál a místy je to celkem odvážné. No, vlastně tak v jedné scéně. Jinak je to bohužel dějově hodně hloupé a je mi jasné, že to těží z "50 odstínů šedi". Škoda, že to nebylo ještě odvážnější a trochu víc sexy po delší dobu.(25.1.2015)