poster

50 odstínů vášně

 • USA

  Bound

Drama / Thriller

USA, 2015, 90 min

Režie:

Jared Cohn

Scénář:

Jared Cohn

Kamera:

Laura Beth Love

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

James Kondelik

Scénografie:

Kalise Wallace

Kostýmy:

Yesenia Correa
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Stathamova děvka z Expendables má slušnou postavičku, ale její afektovaný herectví to zrovna nevytrhne. Další film o ničem kterej opravdu tak trochu připomíná levnější variaci na 50 odstínů šedi. Překvapivě je to o něco lepší. Asi kvůli rozumnější délce při který než jsem si řekl, no to je, ale sračka, tak to skončilo.15%(27.2.2015)

 • gabin(a)
  odpad!

  Lituju všechny chudáky, kteří se těšili na erotický film! Místo toho dostali ...já ani nevím jak tuhle kravinu nazvat! Asi nechtěnou parodii na Dallas, Dynasty a telenovely, soudě podle těch cca 15 minut, které jsem na to střídavě při přepínání vydržela koukat, čistě z nevěřícnosti, že je to tak pitomé. Při scénách s otcem v kanceláři (doufám, že byl nevlastní, vypadali totiž naprosto stejně staří) a pak na jakési poradě, kam ta obstarožní silikonová blbka naklapala s nesplněným úkolem nebo při jejím dallasovsko alexisovském vyjednávání s jakýmsi boháčem jsem se už smála. Vždyť ona ani neměla žádnou mimiku. Bylo to hrozný! Můj nachlazený manžel se utábořil v jiném pokoji a tak bohužel toto veledílo nekomentoval svým obvyklým způsobem, tak mě to fakt nebavilo.(19.1.2017)

 • Doudis19
  *

  Bohužel tam není ani troška humoru, nebo byť jen lehkého nadhledu. Takže se stalo, že tak vážné věci, které hlavní hrdinka řeší (problémy v posteli, uvědomění si vlastních fetišů, kurvící se dcera, nějaké nepodstatné problémy v práci, kde je očividně jen díky tatínkovi), vyzní naprosto směšně. Takže ano, je to blbost :-), navíc s nedomyšleným koncem. Povinná jedna hvězda za více než zachovalou Charismu Carpenter a její chirurgicky zdařilé pětky, na které jsme čekali věčnost, od Buffy-Přemožitelky upírů.(23.1.2016)

 • JJ.Gibson
  *

  Opravdu, ale opravdu špatný film Bound jest. Jediné na, na co se dá dívat je 44letá Charisma Carpenter, která na svůj věk vypadá velmi pěkně. Ale zbytek je jen vrchol nesourodosti a nevkusu a hrozných hereckých výkonů. Film vůbec nefunguje tak jak má, teď se dáme tohle a pak bychom mohli, né to né, tak tohle a možná tohle, já nevim, třeba mi poradí zahradník od vedle. Přesně takovýto dojem to na mě dělalo...(3.3.2015)

 • kaylin
  **

  Doufal jsem, že tu bude nahá Charisma Carpenter, což se poštěstilo nejen v první scéně, kde je to velmi rychlé. Poštěstilo se i dál a místy je to celkem odvážné. No, vlastně tak v jedné scéně. Jinak je to bohužel dějově hodně hloupé a je mi jasné, že to těží z "50 odstínů šedi". Škoda, že to nebylo ještě odvážnější a trochu víc sexy po delší dobu.(25.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace