Externí recenze k filmu (3)

  • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ***

    "Snímek chce propojit mnoho odlišných myšlenek a žánrů, ať už je to krize po rozvodu, nespokojenost s vlastním životem, záchrana planety, pomáhání slabším, ale výsledek je bizarní a bohužel ne v dobrém slova smyslu. Když si po zmenšení hlavní hrdina uvědomí, že to není tak úplně to, co si…" (více)

  • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

    "Zmenšování láká diváky na komediální nahlédnutí do pozoruhodného světa alternativního životního stylu, ale místo toho přichází s doslovnou moralistickou sociální satirou, na níž se sice místy dívá moc hezky, ale jindy působí až iritujícím dojmem. Ať už svými postavami, dobrovolným zahazováním…" (více)

  • Týden.cz (David Lancz) ***

    "Zmenšování tak doplácí především na skutečnost, že chce být až příliš ohromující intelektuální freskou stavu současného světa, v závěru zacházející za hranu kýče. To se mu nedaří, je to příliš velké sousto, na které Payne nestačí. Nepomohou proto ani skvělí herci, ani pro českého diváka vtipné…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace