Reklama

Reklama

Jeff Dunham: All Over the Map

(pořad)
Komedie
USA, 2014, 83 min

Režie:

Robb Dipple

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham
(další profese)

Recenze (12)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Jeffovo turné po jevištích celého světa. Krom sestřihů různých scének šitých na tělo zemím, kde zrovna Jeff vystupoval, to funguje i jako takový lehký cestovatelský dokument. Jeff se nebojí ničeho a zejména v arabských zemích všechny ty srandičky s Achmedem chtěly asi solidní nervy ze železa. Ale kdo by se zlobil, když je to pořád taková neskutečná p*del. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

I když to není 100% show a díváme se na spoustu vaty okolo, je to zajímavá podívaná. Asi nejcennější jsou ty kulturní rozdíly obecenstva (Achmed v Izraeli vs Arabské emiráty vs Malajsie... neskutečný!). Celkově ten pohled na jeho svět a úskalí (ztráta zavazadel - včetně loutek samozřejmě) dávají neskutečně celistvý pohled na fenomen jakým jeho představení jsou. ()

Reklama

tatanapope 

všechny recenze uživatele

Jelikož už jsem kdysi jedno vystoupení Jeffa a jeho úžasných loutek viděla , tak mi tohle letem , světem přišlo maličko slabší , ale stejně jsou tam vtipy , které baví úžasně a Achmed je prostě nejlepší , ale ani ostatní nejsou k zahození . Jediné , co mi maličko vadilo byli ty přeskoky ze země do země ala dokument , ale jinak jsem se opět skvěle bavila. Nejvíc se mi líbilo v Abú Dabí , ale ani Singapur nebyl k zahození , vtipy k dané zemi byli naprosto trefné a tématické řekněme :D ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Jeffa Dunhama jsem si zamiloval před osmi devíti lety. Nejradši mám Waltera, beru ho jako takový svůj vzor, kam bych se chtěl stářím posunout (i když tedy o své manželce mluvím trochu lépe). Když hsem zjistil formu tohohle filmu a kam všude Dunham s Achmedem, Walterem a typickým americkým vidlákem zavítal, přišlo mi to hodně zajímavé a docela jsem se těšil. Jednotlivá vystoupení jsou nabušená vtipy, parádně vycházející zrovna z místa, kde Dunham se svou sebrankou vystupuje. Neméně zajímavé je však i pozadí těch vystoupení. Například v Abú Dhabí, kde, světe div se, v publiku sedí ženy, a některé dokonce bez šátků. Nebo jak krásně vyjebal s ministerským zákazem v Malajsii. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Jeff Dunham hned v úvodu říká: "Pět kontinentů, dvanáct zemí, devatenáct měst, padesát tisíc mil, pět charakterů, jeden mrtvý terorista, jsme přes celou mapu..." Člověk se po zhlédnutí neubrání dojmu jestli bylo opravdu ukázáno to nejlepší, protože toho natočeného materiálu musí být mnohem více jak na jeden pořad. Na záběrech z Islandu je v hledišti jako divák strongman Hafthor Julius Bjornsson, který se s Jeffem setkal také mimo jeviště. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama