poster

Iggy Pop - Lust For Life (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie / USA, 1996, 3 min

Režie:

Danny Boyle

Hrají:

Iggy Pop

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (7)

 • MM_Ramone
  ****

  Pieseň "Lust for Life" je úvodnou a zároveň aj titulnou skladbou z druhého sólového štúdiového albumu, ktorý v roku 1977, vydal americký punk rockový priekopník Iggy Pop (vlastným menom James Newell Osterberg, Jr.). Anglický režisér Danny Boyle v roku 1996 použil tento song vo svojom filme "Trainspotting". "Lust for Life" sa stal súčasťou oficiálneho soundtracku. V tom istom roku vznikol aj videoklip, v ktorom sú použité urývky z Boyleovho filmu. Iggy Pop and Trainspotting. ****(30.12.2015)

 • bart_
  *****

  Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers... Choose DSY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit crushing game shows, stucking junk food into your mouth. Choose rotting away in the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourself, choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that?(8.4.2018)

 • corpsy
  ***

  Iggy Pop tu iba ukazuje, aký je extrovert a...proste nadaný klip ku TRAINSPOTTINGU.(20.4.2018)

 • Radiq
  ***

  Hudba je lepší, než videoklip, ve kterým jsou použitý záběry z Trainspottingu, kterej je lepší, než hudba, ale bez té hudby by to nebylo ono, protože ta hudba je jakoby napsaná přímo pro ten film. Jinak sei nedovedu vysvětlit, jak je možný, že se to k tomu tak skvěle hodí. I když je mi jasný, že hudba vznikla mnohem dřív. Ale ty Iggyho tanečky ve videoklipu jsou strašný. Jinak ale nechápu, že ve skoro 50 letech má furt tak dobrý tělo (ksicht ne). To bude asi těma drogama.(10.4.2018)

 • Boudyy
  *****

  Kultovní pecka, proslulá zejména jako podmaz v úvodní scéně Trainspottingu. Rok 1977, v němž byl Iggy na vrcholu, přinesl spoustu dobré muziky. Don´t choose a life, have a lust for life!(4.5.2017)

 • blondboss
  ***

  Ako videoklip otrasné, ako hudba celkom fajn. Určite táto pesnička bola ťahúňom filmu Trainspotting, ale nepovažujem ju za nejaké terno v rámci žánru. Taký lepší priemer. 60 %(7.9.2018)

 • Shiroko
  ****

  Možná by mohlo být kratší intro, ale jinak super(2.6.2017)