Iggy Pop - Lust For Life (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie / USA, 1996, 3 min

Danny Boyle

Iggy Pop

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (6)

Pieseň "Lust for Life" je úvodnou a zároveň aj titulnou skladbou z druhého sólového štúdiového albumu, ktorý v roku 1977, vydal americký punk rockový priekopník Iggy Pop (vlastným menom James Newell Osterberg, Jr.). Anglický režisér Danny Boyle v roku 1996 použil tento song vo svojom filme "Trainspotting". "Lust for Life" sa stal súčasťou oficiálneho soundtracku. V tom istom roku vznikol aj videoklip, v ktorom sú použité urývky z Boyleovho filmu. Iggy Pop and Trainspotting. ****(30.12.2015)

Iggy Pop tu iba ukazuje, aký je extrovert a...proste nadaný klip ku TRAINSPOTTINGU.(20.4.2018)

Hudba je lepší, než videoklip, ve kterým jsou použitý záběry z Trainspottingu, kterej je lepší, než hudba, ale bez té hudby by to nebylo ono, protože ta hudba je jakoby napsaná přímo pro ten film. Jinak sei nedovedu vysvětlit, jak je možný, že se to k tomu tak skvěle hodí. I když je mi jasný, že hudba vznikla mnohem dřív. Ale ty Iggyho tanečky ve videoklipu jsou strašný. Jinak ale nechápu, že ve skoro 50 letech má furt tak dobrý tělo (ksicht ne). To bude asi těma drogama.(10.4.2018)

Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television....(8.4.2018)

Kultovní pecka, proslulá zejména jako podmaz v úvodní scéně Trainspottingu. Rok 1977, v němž byl Iggy na vrcholu, přinesl spoustu dobré muziky. Don´t choose a life, have a lust for life!(4.5.2017)

Možná by mohlo být kratší intro, ale jinak super(2.6.2017)